Doğanın Estetiği ve Dayanıklılığının Buluşmasında Ahşap Malzeme Doğanın Estetiği ve Dayanıklılığının Buluşmasında Ahşap Malzeme

Kahve Dünyası Algötür, şehrin merkezinden yayılan büyümesini otoyol projelerinde de konumlanarak sürdürüyor. Hızlı, dinamik servis ve lezzetli molaların adresi olmaya devam eden Kahve Dünyası Algötür, Kuzey Marmara Otoyolu’nda (KMO) İstanbul Park girişi gidiş ve dönüş güzergâhlarında olmak üzere Kuzey ve Güney tesislerinde iki mağazasını açtı.

Seyahatlerinde Kahve Dünyası Algötür noktalarında mola verenleri, lezzetli menüsüyle karşılayan mağazalarda, zengin kahve çeşitlerinden fit ürünlere, el yapımı dondurmalardan mağazalarda taze pişirilen unlu mamullere kadar farklı birçok ürün sunuluyor. 

Kahve Dünyası Algötür Kuzey Marmara Otoyolu’nda (KMO) bulunan İstanbul Park’ın giriş noktasında iki yeni mağazasını açtı. İstanbul Park Kuzey ve Güney Tesisleri içinde açılan, self servisin özel ürünler ve dijital teknolojiyle birleştiği Kahve Dünyası Algötür mağazaları yolculuklarınıza lezzet katmaya devam ediyor. Kahve Dünyası mobil uygulaması içinde yer alana Hazır Al özelliği ile yolculuk sırasında siparişinizi önceden verebilir ve molalarınıza hız katarak sevdiğiniz lezzetleri anında mağazadan teslim alabilirsiniz.

Kahve Dünyası Algötür Otoyol projelerinde yer alan dinlenme tesislerindeki mağazaları ile ulaşılabilen ürün kategorisine de yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Kahve Dünyası Algötür, geniş menüsü ve kendine özgü lezzetleri ile yolculuk sırasında el yapımı dondurmadan nitelikli yöresel kahvelere, fit lezzetlerden çeşit çeşit tatlı-tuzlu unlu mamullere, ipeksi köpüğü ve zengin aromasıyla nitro gazı ile uzun demleme yapılarak soğuk servis edilen Draft kahvelere kadar paketli ve taze servis ürünleri ile nitelikli ürünleri misafirlerinin beğenisine sunuyor. 

Protein kaynağı Pro Serisi (Probadem, Protahin ve Promeyve) ve soğuk sıkım meyve ve sebze sularından oluşan No:1-6 Serisi yalnızca Kahve Dünyası Algötür mağazalarında tadılabilecek özel lezzetler olarak ön plana çıkıyor. 

İstanbul- İzmir Otoyolu Oksijen Tesisleri gidiş ve dönüş güzergahı, Çanakkale Köprüsü Otoyol Hizmet Tesisleri doğu ve batı mağazaları ile Bolu Gerede’de yer alan otoyol mağaza yatırımlarına Kuzey Marmara Otoyolu İstanbul Park kuzey ve güney noktalarını ekleyen Kahve Dünyası Algötür, mağaza yatırımları yıl sonuna kadar devam edecek.