Egem TV’de Özkan Yavaş, Ali Osman Aşçı ve İzzet Dönmez’e açıklamalar yapan Yalım, “Yazdığım tek yar var yine Uşak’tır. Uşaklı beni biliyor ve ben Uşak’ı tanıyorum. Uşak’taki tüm vatandaşlarımızın, size ilginç bir şey anlatayım. 370 bin nüfusun 300 bini ismimi biliyor. Çoğu da yüzümü biliyor. Pazar günü YSK’ya verilirken liste 1. Sıradan Uşak Milletvekili adayı olacağım kanaatindeyim. Genel Başkanımız bu unvanımızı belirlerse, tüm ulaşım sektörüne ve Uşak’a hizmet etmiş olacağım” dedi.

“Bu sefer iktidar vekili olarak geleceğim” diyen Yalım, şöyle konuştu: “Bir dönem iktidar vekili olarak görev yapayım, hastanede uzmanı olmayan doktor, açılmayan yol ve en önemlisi havaalanımız. Uşak Havalimanımızın Uşaklıya hizmet ettiği dönem olacaktır. Bir turist Antalya’ya geldiğinde bir gece konaklamalı ve dünyanın en popüler olmasını istediğimiz kanyonları tanıtıp, neler yapacağımızı anlatmaya çalıştım. İktidar vekili olunca Uşak’ın sorunları kalmayacak.”

Meral Akşener 6'lı masanın devamıyla ilgili soruya yanıt verdi! Meral Akşener 6'lı masanın devamıyla ilgili soruya yanıt verdi!