Tekerlekli Sandalye

Engelli kişilerin hayatlarını sürdürürken kolaylık sağlamak için ya da geçici olarak sakatlık yaşayan, yaralanmış kişiler için hayatlarını kolaylaştırmak adına üretilen tekerlekli sandalye medikal bir ürün. Bir koltuk, ayak dayanağı ve 4 tekerlekten oluşan ürün plastik ya da metal malzemelerden üretilir. İnsanların daha hareketli ve daha bağımsız olabilmeleri için önemli destek ürünleri arasında yer alıyor.

Tekerlekli sandalye Türleri

Manuel ürünler çemberleri sayesinde el ile itilerek kullanılıyor. Bakımı kolay ürünlerdir. Elektrikli sandalyeler ise bir motor ya da batarya yardımı ile kullanılır. İleri teknolojik ürünler olması sebebiyle yüksek yokuşlar ve merdivenler engel tanımayacaktır. Spor yapabilmeyi olanak sağlayan spor tekerlekli, güç futbol destekli, powercair futbol tekerlekli, plaj tekerlekli ve arazi tekerlekli sandalyelerde bulunur. Manuel ya da elektrikli fanda bulunan pediatrik tekerlekli sandalyelerde vardır. Ayarlanabilir fonksiyona sahiptir. Özellikle büyüme çağındaki çocuklar için artan kiloları ile uyum sağlayabilmeleri için pediatrik tekerlekli sandalye modelleri öne çıkıyor.

Evleneceklere 3 ay geri ödemesiz 70 bin TL kredi Evleneceklere 3 ay geri ödemesiz 70 bin TL kredi

Tekerlekli Sandalye Alırken Dikkat

Tekerlekli sandalyealırken öncelikle ihtiyaçlarınızı planlamanız önemlidir. Hasta veya engellinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak ürün tercih etmelisiniz. İhtiyacınıza yönelik bütün ürünleri https://www.tekerleklisandalyeci.com/ adresinde bulabilirsiniz.