Önceki gün Abdurrahman Keskin’in Sakarya tarafında ölü olarak bulunması, Uğur Kılıç adını tekrar gündeme getirdi.

Uşak Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Uğur Özköse kaza geçirdi ve yoğun bakıma alındı Uşak Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Uğur Özköse kaza geçirdi ve yoğun bakıma alındı

Uğur Kılıç, yer altı dünyasının tanınan ismi Alaattin Çakıcı’nın eşiydi ve 1995’te cinayete kurban gitti. Uğur Kılıç, aynı zamanda yer altı dünyasının tanınmış ismi Dündar Kılıç’ın da kızıydı. Dündar Kılıç, Uğur Kılıç’ın cenazesine gitmemesiyle hatırlanıyor. Uğur Kılıç’ın ölümünden sonra yargılama süreci başladı ve Alaattin Çakıcı da bu davada sanıktı.

Uğur Kılıç, oğlu Onur Özbizerdik’in doğum gününde öldürüldü

Dündar Kılıç’ın torunu ve Uğur Kılıç’ın oğlu Onur Özbizerdik’in doğum günü annesinin öldürüldüğü gündü. 20 Ocak 1995’te Bursa Uludağ’da öldürülen Uğur Kılıç, aynı gün oğlunun doğum gününü kutlayacaktı.

ABDURRAHMAN KESKİN SAKARYA’DA ÖLÜ BULUNDU

1995’teki cinayetin katili Abdurrahman Keskin, Sakarya’daki ormanlık alanda ölü bulundu. Ailesi tarafından kayıp ilanı verildiği belirtilen Keskin’in cesedinde işkence izlerine rastlandı. Polis, Uğur Kılıç cinayetinden yıllar sonraki bu cinayeti araştırıyor. Kılıç'ı öldüren Abdurrahman Keskin, 2002’de cezaevinden çıkmıştı.

Öte yandan konuyla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi. 

UŞAK PORT HABER//