Uşak Sarayaltı Mahallesi Muhtarı Cemil Cevher, teknolojinin faydalı olan kısımlarını mahalle sakinleri için kullanıyor. Uşak’ta ilk kez facebook ve diğer sosyal ağlarda, Sarayaltı Mahallesi Muhtarlığı’nın sayfalarını kuran Cemil Cevher, şimdi de whatsapp üzerinden bir kanal açtı. Burada mahalle sakinlerine yaşadıkları sokak, mahalle ve kentle ilgili bilgileri paylaşacak olan Cemil Cevher, “Görev süremiz boyunca mahalle sakinlerine ulaşmak ve onların da bizimle irtibatı sağlaması için her alanı kullandık. Şimdi de whatsapp kanalımızı açarak, buradan haberleşmeyi sağlayacağız” dedi.

Uşak Valisi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İnan'ı ziyaret etti Uşak Valisi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İnan'ı ziyaret etti

WhatsApp Web nasıl kullanılır? Whatsapp web nedir? Whatsapp Web görüntülü arama!

Sosyal medyanın toplum lehine kullanılması durumunda, çok yararlarını gördüğünü ifade eden Cevher, şöyle söyledi:

“Daha önce kurduğumuz sosyal ağlarımızda, mahallemizde ikamet edip ebediyete intikal edenleri ve önemli duyuruları yaptık. Tabii herkes facebook veya bir sosyal ağ kullanmıyor. En yaygın olan kanal whatsapp uygulaması ve burada da kanal açmak artık mümkün. Böyle bir uygulamayla, cenaze ilanlarımızı, su ve elektrik kesintisi gibi önemli gelişmeleri ve tüm halkımızı ilgilendiren resmi kararları bildireceğiz. Tüm Sarayaltı Mahallesi ve komşu mahalle sakinlerimizle beraber Uşaklı vatandaşlarımızı kanalımıza davet ediyoruz”.

SARAALTI MAHALLESİ WHATSAPP  KANALINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

cemil cevher