Uşak'ta geçtiğimiz gün bebeğini geçtiğimiz gün 6'ıncı kattan atan ve psikolojik sorunları olduğu belirtilen annenin Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki psikiyatri servisinde tedavisinin devam ettiği ve henüz ifade vermediği belirtildi. Önceki gün, Uşak'ta korkunç bir olay yaşanmıştı. İddiaya göre Zübeyde Hanım Caddesi üzerindeki bir evden D.A. isimli kadın yaşadığı ağır psikolojik sorunlar nedeniyle bebeğini aşağıya atmıştı. Olayın ardından burada bir inceleme yapan polis ekipleri anneyi gözaltına almış ve hemen hastaneye sevk etmişti. Polis ekiplerinin sağlıklı ifade almasının ardından soruşturmanın devam edeceği öğrenildi. 

ÖZKAN YALIM, BAKAN SOYLU'YA SESLENDİ

Uşak'ta yaşayan Mirze Yardan, trafik kazasında hayatını kaybetti Uşak'ta yaşayan Mirze Yardan, trafik kazasında hayatını kaybetti

Öte yandan CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, annenin metanfetaminin kullandığının iddia edildiğini ve bunun için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu göreve davet ettiğini ifade etti. Yalım, "Üzücü bir olay yaşadık ve bu illete tutulan çok sayıda birey var. Bir kadın bebeğini 6'ıncı kattan aşağıya attı. Bunu hiçbir anne yapmaz ve bu lanet olası uyuşturucu bebeğin aşağıya atılmasına sebep oldu. Ben buradan milletvekillerine, valiye ve il emniyet müdürlüğüne ve tüm bürokratlara, bağımlıların tespiti için çağrı yapıyorum" dedi.