Yolları bozuk, tanınmayan, uçağı uçmayan üvey evlat: UŞAK!

Uşak ve Aydın arasındaki berbat yolun yapımıyla ilgili haberimize çok sayıda yorum geldi. Okurlar, Uşak’ın üvey evlat muamelesi gördüğünü düşünüyor.

Geçtiğimiz hafta sonu yaptığımız Uşak ve Aydın arasındaki otoyol haberi, çok sayıda beğeni aldı ve habere yorum yağdı.

Yorumlarda, vatandaş çektiği çileyi ve eziyeti dile getirdi. Habere gelen yorumlarda, Ankara ve İzmir arası otoban talebi de dikkat çekti.

Okurlarımızın genel olarak, Denizli  Güney ve Uşak istikametinde geceleri çok sıkıntı olduğunu bildirdi. Ulubey ve Güney yolunu daimi kullananlara sabır dileyen bir yoruma,  Muğla ve Seyitömer arasındaki bozuk yol da emsal gösterildi.

Bazı okurlarımız, Uşak’ın üvey evlat gibi görüldüğünü ve tanınmadığını belirtiyor.

Bugüne kadar hak ettiği yatırımı almadığı noktasında eleştirilerde bulunan vatandaş, ulaşımla ilgili -ecek ve -acak ifadesi duymak istemiyor.

ŞEHİR MERKEZİNDEKİ SEL DE GÜNDEMDE

Bazı okurlarımız da kent merkezine geçtiğimiz günlerde yoğun bir şekilde yağan yağmuru da gündeme taşıdı. Kenti vuran ve esnafı mağdur eden sel felaketiyle ilgili yerel yönetimin ne yaptığı irdelendi. Fakat okurlarımız, bu konuda somut bir adım atılmadığını da belirtiyor. Muhalefetin yetersizliği her habere gelen standart bir tepki olarak karşımıza çıkıyor. Uşak’ın temel sorunlarını çözecek ve bu dirayeti ortaya koyacak bir ekip ve lider beklentisi hakim.

Uşak'ta 2 binden fazla engelliye maaş veriliyor! Engelliye ulaşım bedava Uşak'ta 2 binden fazla engelliye maaş veriliyor! Engelliye ulaşım bedava

MİLLETVEKİLLERİNE SORU: YOL, STADYUM VE HIZLI TREN HATTI NE OLDU?

Okurlarımız aynı zamanda milletvekillerine de sorular yöneltti. İhalesi bir türlü yapılamayan stadyum, hızlı tren hattı, havaalanı ve otopark gibi konular vekillerin çözmesi gereken başlıcaları.

Gelen tepkiler arasında, Uşak’ın hala tanınmayan bir kent oluşu da mevcut.

YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...