Ankara’da İsrail Büyükelçiliğinin önünde protesto gösterileri yapılıyor. İsrail’in Gazze’deki hastaneyi bombalamasının ardından, yüzlerce kişi büyükelçilik önüne geldi. Burada polis vatandaşları uyarıyor. Sakin olmaları konusunda teskin ediyor. Halk TV’nin aktardığına göre, burada şu an için bir gerginlik var.

Halk TV muhabiri, “Burada İsrail karşısı sloganlar atılıyor. Hilafet ve ordu Aksa’ya sloganları atıldı. Türkiye ve Filistin bayraklarıyla saldırıyı kınamaya geldiler. Şu anda Çevik kuvvet kalabalığı sakinleştirmeye çalışıyor. Şu anda ordu Aksa’ya sloganları atılıyor” dedi.

Halk TV muhabiri gerginliği anlamaya çalıştıklarını ifade etti. Halk TV muhabiri, "Polis müdahale etmiyor aslında. Fakat çok sayıda kişi var. Ben girmeye çalıştım ve beni ezmeye çalıştılar. Hilafet ve ordu Aksa'ya sloganları burada atıldı. 100'lerce kişi bu saldırıyı kınıyor" ifadesini kullandı.

İsrail, akşam saatlerinde kanlı bir saldırıda bulundu

İsrail bugün akşam saatlerinde kanlı ve alçak bir saldırıda bulundu. Türkiye'nin dört bir yanında eylemler yapılıyor. Uşak'ta da akşam saatlerinde bir açıklama yapıldı.  Saldırıya dünyanın dört bir yanından tepkiler geldi. 

Yurtta 5 erkek çocuğa taciz iddiası üzerine suç duyurusu Yurtta 5 erkek çocuğa taciz iddiası üzerine suç duyurusu