Eşme Kilim Festivali'nde Ankara havalarıyla ünlü ses sanatçısı Ayşe Dinçer bir konser verdi. 25'inci Eşme Kilim Festivali Kapsamında, konser veren Ayşe Dinçer'i; Uşak Milletvekili İsmail Güneş, Eşme Kaymakamı Selin Sarı, Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin ve binlerce vatandaş dinledi.

ayşekilim

Konserde vatandaşla birlikte şarkılar söyleyerek oyunlar oynayan Ayşe Dinçer'e Eşme'ye has bir kilim hediye edildi. 

ayşe6

Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin tarafından hediye edilen kilim bir birinden güzel ve anlamlı motifleriyle dikkat çekti. 

ayşee

Burada bir açıklama yapan Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin, şehrin doğalgazla buluşması için çalışmaların devam ettiğini ve önümüzdeki yılın sonunda tüm Eşme'nin doğalgazla ısınacağını söyledi.

ayşe5

Uşaklı oyuncu Mehmet Kurtuluş,  “Ahit: Musa’nın Hikâyesi”nde Firavunu oynadı Uşaklı oyuncu Mehmet Kurtuluş, “Ahit: Musa’nın Hikâyesi”nde Firavunu oynadı

Eşme Belediyesi olarak sosyal ve kültürel hayatı destekleyen çalışmalara imza attılarını ve bunun yanında diğer temel görevleri de yerine getirdiklerini belirten Çetin, "Her şey daha güzel ve yaşanabilir bir Eşme için. Eşmemiz'i ekonomik, sosyal ve kültürel yönden geliştirmek adına çalışmalarımız sürecek" dedi.

ayşe4

Öte yandan AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş ve Eşme Kaymakamı Selin Sarı da sanatçı Ayşe Dinçer'e teşekkür etti ve hatıra fotoğrafı çekildi.  Ayşe Dinçer de Eşme'de konser verdiği için mutlu olduğunu ve önümüzdeki yıl bir kez daha buradaki coşkuyu yaşamak istediğini ifade etti. 

ayşe

Editör: Ali ARASLI