Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a gönderme yapan Aziz Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

“87 yıl önce vefat eden bir insanı tepeye koymak lazım. Biz O’nun düşüncelerini özümseriz. Bunlar başlarına bir iş geldiğinde hemen ortaya Atatürk’ü koyuyorlar. Biz Atatürk bize neyi öğretti O’nu tartışmak lazım. Bir şey oluyor Ali Bey diyor ki stadın adını Atatürk koyacağız. Atatürk herkesin vazgeçilmezi, isim değişecekse bunun için bir çalışma yaparsınız ve böyle hareket edersiniz. Hiçbir şey yapmadan Atatürk’ün adını ortaya koyup popülizm yapıyorsunuz. Atatürk’ü her yerde kullanmak yanlış. Atatürk’ün Nutuk eserini okumak lazım. Ben hattı Yılmaz Erdoğan’a bu konuda bir çalışma yapması durumunda destek olacağımı da söyledim.”

ÖNCEKİ ALİ KOÇ’LA ŞİMDİKİ ALİ KOÇ ARASINDA DAĞLAR KADAR FARK VAR

Uşakspor'u cezalı diye bireysel olarak almayan Özkan Yalım, takımı belediye bünyesine katacağını duyurdu Uşakspor'u cezalı diye bireysel olarak almayan Özkan Yalım, takımı belediye bünyesine katacağını duyurdu

“Fenerbahçe başka bir trene bindi ve bizim zamanımızda hep sevgi ve saygı vardı. Bana geldiler Başkanlığı bırak ve bir dahaki celse de evine git. Hayır niye gideyim? Ali Bey bir dönem yönetime girmedi ve benim ailem var dedi” ifadesini kullanan Aziz Yıldırım, şöyle devam etti:

“Önceki Ali Koç’la bu Ali Koç arasında dağlar kadar fark var. Kibar var ve kendisini yukarıda görüyor. Bakın aktif ve pasif diye bir şey var. Mal varlığı ve borcu yan yana koymak lazım. Mal varlığı eğer borçtan fazlaysa korkmayın. Eğer borç mal varlığından fazlaysa ben ödemeyi taahhüt ediyorum. Borç borç diyorlar 330 milyon dolar borç bırakmışım ben. Bu borç TL’ye döndüğü için 110 milyon dolara döndü. Benim bıraktığım başka bir borç yok. Ben kolay olsun diye TL olan borcu euroya çevirdim. 632 dedikleri yalan.”

Editör: Ali ARASLI