Uşak'ta eski arkadaşını vuran işadamı tutuklandı! Bir kişiyi daha vuracaktı silahı tutukluk yaptı! Uşak'ta eski arkadaşını vuran işadamı tutuklandı! Bir kişiyi daha vuracaktı silahı tutukluk yaptı!

UŞAK'TA BUGÜN EBEDİYETE İNTİKAL EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Uşak’ın Karahallı ilçesine bağlı Külköy’de Clandras mevkiinde, Banaz çayına atlayarak intihar ettiği öne sürülen ve bayram öncesindeki hafta boyunca aranan Hüseyin Erdoğan için, duran arama çalışmalarının önümüzdeki hafta tekrar devam edeceği kaydedildi.

Kurban Bayramı nedeniyle balık adamların arama çalışmalarına ara verdiği ve önümüzdeki hafta tekrar arama faaliyetlerini sürdürecekleri öğrenildi.

Ceketinden bir not çıktığı ve notta, içinde bulunduğu durumla ilgili sorumlu tuttuğu kişileri yazdığı belirtildi. Jandarma ekiplerinin konuyla ilgili soruşturmayı sürdürdükleri ifade edildi.

Öte yandan bir kaynak, "Jandarma ekipleri şu anda dere kenarları ve ormanlık alanda aramalarını aralıklı olarak sürdürüyorlar. Pazartesiden itibaren tekrar dere içinde arama faaliyetlerinin başlamasını bekliyoruz" dedi. 

Editör: Ali ARASLI