BİM’in 1 ve 7 Kasım arasındaki indirimleri kapsamında KOMİLİ’nin yarım kiloluk zeytinyağları indirime girdi. BİM, 1 ve 7 Kasım arasındaki indirimli ürün kataloğunu yayınlandı. Buna göre indirime giren ürünler arasında KOMİLİ’nin 500 mililitrelik küçük şişelerinin fiyatın düştü. Komili’nin yarım kiloluk zeytinyağının Sızma türü ve Riviera türü indirimli olarak satılıyor.

zyyy

BİM’deki KOMİLİ marka zeytinyağlarının fiyatları ve türleri şöyle:

Komili 500 mililitre sızma zeytinyağının fiyatı 119,00 TL’den 109 TL’ye düştü.

Komili 500 mililitre riviera zeytinyağının fiyatı 105,50 TL’den 99 TL’ye düştü.

BİM’deki diğer zeytinyağı fiyatları şöyle:

Komili 1 litre riviera zeytinyağının fiyatı 185 TL

Günde 25 tavuk keserek kurulan Gedik Piliç, bugün devler liginde zirveye doğru ilerliyor Günde 25 tavuk keserek kurulan Gedik Piliç, bugün devler liginde zirveye doğru ilerliyor

Komili 1 litre natürel sızma zeytinyağının fiyatı 195 TL

Aynı zamanda BİM’in sattığı Orkide marka margarinin de 4’lüsü indirime girdi. 4 adet Orkide Marka margarinin fiyatı 59,75 TL’den 5 TL indirimle 54,75’e düştü.

İLGİLİ HABER:

5'lik teneke sızma zeytinyağı 5 yıldız olan şirket, yeni ürününe yüzde 50 indirim yaptı!

zeyt-3

İNDİRİME GİREN DİĞER ÜRÜNLER ŞÖYLE:

BİM’deki indirimlerden son dönemlerde yoğun bir şekilde tüketilen bardar noodle de nasibini aldı. Indomie bardakta yapılan noodlenin fiyatı da 12,25’e düştü. Köri soslu ve tavuk soslu Indomie bardak noodlenin Uşak, İzmir, Aydın, Manisa ve İstanbul’daki tüm şubelerde yer alacağı belirtildi. Aynı ürünlerin Türkiye’nin 81 ilinde satışının yapıldığı aktarıldı. BİM’de indirime giren ürünleri görmek için, şirketin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİM'DEKİ İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİN ESKİ FİYATLARI

zeytinyyy

HAKMAR'ın 3-13 Kasım indirimli ürünleri yayınlandı! Komili sıvı yağ ve petek balı indirime girdi

Editör: Ali ARASLI