THY, Uşak'a uçuş okulu kuruyor THY, Uşak'a uçuş okulu kuruyor

Bingöl Üniversitesi 11 sözleşmeli personel alıyor. Konuyla ilgili kurumdan yapılan açıklamaya göre alınacak olan personel KPSS B grubu puan sırası esas alınarak belirlenecek. Buna göre ortaokul, lise, önlisans ve lisans mezunları açılan kadrolara başvuru yapabilecek. Lise ve önlisans mezunu güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi kadın, destek personeli, kadın büro personeli, büro personeli ve mühendis alımı yapılacak.

İSTENEN BELGELER ŞÖYLE

-Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu,( https://pdb.bingol.edu.tr/dokumanlar/basvuru-ilk-ve-yeniden-atama-formlari/ )

-2022/2023 KPSS Sonuç Belgesi,

-Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

-Nüfus Cüzdan Sureti.(e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

-Diploma veya Mezuniyet Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.) 6.Tarihçeli Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

-Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)

-Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvurular için Özel Güvenlik Eğitim Sertifikası ve Silahlı Güvenlik Kimlik Kartı fotokopisi

-Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvurular için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.)

-Sertifika istenilen ilanlara başvurular için istenilen sertifika belgesinin fotokopisi

İLANDAKİ TÜM KADROLAR VE DETAYLI ŞARTLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Ali ARASLI