Uşak'ta parti içi tantanalar bitmiyor Uşak'ta parti içi tantanalar bitmiyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Çakın’ın adayları olduğunu ilan etti. Ankara’da yapılan törene; Milletvekilleri İsmail Güneş ve Fahrettin Tuğrul, İl Başkanı Himmet Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, Gençlik Kolları Başkanı İsmet Özkan ve İl Kadın Kolları Başkanı Hilal Sabancı katıldı. Aday tanıtım toplantısında, mevcut başkanlar için ‘yola devam’ ifadesi kullanıldı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın ve parti yöneticilerinin ellerini havaya kaldırdı.

Uşak Mehmet Çakın1

Öte yandan AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, konuyla ilgili bir mesaj verdi. Güneş, şöyle konuştu:

“2019 yerel seçimlerinde Uşak Belediye Başkanı seçilen ekonomik zorluklara rağmen bölme mesire alanı, Karaağaç mesire alanı, Çocuk Kent projesi, Karaağaç düğün salonu ve pek çok spor tesisi gibi projeleri hayata geçiren Mehmet Çakın kardeşimiz 2024 yerel seçimlerinde Uşak belediye başkanlığı için Adalet ve kalkınma partimizden sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından tekrar aday gösterilmiştir.  Ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Çıktığımız bu yolda Cenab-ı Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Mehmet Çakın222

AK Parti Uşak İl ve Merkez İlçe Başkanlığı sosyal medya hesaplarında, adaylarının Mehmet Çakın olduğuna dair görseller paylaşıldı.

Editör: Ali ARASLI