AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yakın olan Hürriyet Gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, bugünkü "Erdoğan, 2024 için hedef gösterdi" başlıklı yazısında 2024 yerel seçim sürecinin başlatıldığını yazdı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti MKYK toplantısındaki görüşmesiyle ilgili detayları veren Selvi, Cumhurbaşkanı Erdoğanş'ın 9 günlük bayram tatilinde çalışmaların başlaması talimatını verdiğini bildirdi. Selvi, Erdoğan'ın seçim çalışmalarının şimdiden başlamasına dair ifadelerinin olduğunu kaydetti.

Selvi'nin yazısının bu bölümü şöyle: 

Erdoğan, seçim değerlendirmesinin yapıldığı AK Parti MKYK toplantısında 2024 yerel seçimleri için çalışmalara başlanılması talimatını veriyor. “Bizim için tek gündem seçim. 2024’teki yerel seçimlere çok güçlü bir şekilde hazırlanmamız lazım. Muhalefetin birbirine düştüğü bir dönemde Ankara ve İstanbul için umutluyum. İstanbul ve Ankara, belediye meclislerinde çoğunlukta olduğumuz yerler. Demek ki buralar alınabilir” diyor.

KURBAN BAYRAMI’NDA SAHADA

Erdoğan seçim çalışmalarına 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde başlanılmasını istiyor. “Kurban Bayramı ve yaz ayları dahil yerel seçimlere çalışacağız. Teşkilatlarımız, milletvekillerimiz, ana kademede görev yapan arkadaşlarımız Kurban Bayramı dahil sahada olmalı. Çalınmadık kapı bırakmamalıyız. Seçimlere çalışmalara şimdiden başlamalıyız” diye konuşuyor.

Uşak’taki afaki zamların düşürülmesi için teklif sunacaklar! Uşak’taki afaki zamların düşürülmesi için teklif sunacaklar!

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Editör: Ali ARASLI