Dilan Polat ve Engin Polat’la ilgili söylentiler bitmiyor. Geçtiğimiz hafta Dilan ve Engin Polat’ın yurtdışına çıkacağı yönünde bazı basın ve yayın organlarında haberler çıktı.

Söz konusu haberler üzerine konuşan Gazeteci Fatih Altaylı, “Kaçarlarsa çok pişman olurlar. Orada onları fena tokatlarlar. Zordur sürgünde yaşamak” dedi.

Gazeteci Fatih Altaylı, daha önce arkalarında kim var diye sormuştu.

Bugünkü youtube yayınında konuyla ilgili konuşan Fatih Altaylı, Dilan ve Engin Polat için uyarı niteliğinde açıklamalar yaptı.

Altaylı, şöyle konuştu:

Yurtta 5 erkek çocuğa taciz iddiası üzerine suç duyurusu Yurtta 5 erkek çocuğa taciz iddiası üzerine suç duyurusu

“Türkiye’den herkes kaçabilir. Yurtdışına para götürmüşler midir? 5 milyon liraya nereye kaçacaksın, kaçak hayatı pahalı bir hayattır.

Bu Dilan Polat meselesi bir kişi değil. Bu başka bir şey. Dilan Polat ve Engin Polat isimlerini ezberledik. Bunlar buz dağının görünmez yüzü. Daha kim bilir kaç Dilan ve Engin Polat vardır. Bunlara bu işleri yaptıranlar kim?

İş büyüdükçe başka yerlere doğru gider. Ama kaçarlar mı kaçarlar? Kaçarlarsa çok pişman olurlar. Orada onları fena tokatlarlar. Zordur sürgünde yaşamak.”

Kıvanç ve Beril Talu’nun ortadan kaybolması!

“Dilan Polat ve Engin Polat olayından sonar Kıvanç ve Beril Talu’nun ortadan kaybolması üzerine konuşan Fatih Altaylı şöylekonuştu:

“Bu paraları kustururlar. Bu paralarla orada yaşanmaz. Onlar için büyük görünen paralar o kadar sembolik ve aptalca paralara dönerler ki, şaşırırlar. Farklı işlere girerler ve aç kalmamak için. Ya da çıkar gelirler. O paralarla kaçılmaz ve yaşanmaz. Bir sosyal medya fenomenine niye para kaptırılıyor? Bu da ilginç bir şey. Koca koca profesörler kandırılıyor.”