Dün, kendi açtığı canlı yayında kokain kullandığını itiraf eden Dilan Polat'ın ablası Sıla Doğu, emniyetteki sorgusunun ardından savcılığa sevk edildi.

Savcılığa sevk edilen Sıla Doğu'nun dünkü videosunun ardından, kendisini tanımayanlar da kim olduğunu merak etmeye başladı. 

İnternet kullanıcıları "Sıla Doğu kimdir" "Sıla Doğu fotoğrafları" ve benzeri aramalarda bulundu. Bunun dışında Sıla Doğu ve Dilan Polat'ın anne ve babasının da kim olduğu merak edilmeye başlandı. 

SILA DOĞU KİMDİR?

Sıla Doğu'nun kaç yaşında olduğunu merak edenler için şu bilgi yer alıyor: Sıla Doğu, 6 Mayıs 1996 yılında Adana'da dünyaya geldi. 

Sıla Doğu, 1,75 boy ve 53 kiloya sahip.

Boğa burcu olan Sıla Doğu, Dilan Polat'ın ablası ve aynı zamanda güzellik merkezleri zincirinin de sahiplerinden biri. 

Sıla Doğu'nun instagramda milyonlarca takipçisi var. Bir dönem Mekke'ye giden Sıla Doğu, burada Kabe'de fotoğraflar da paylaştı.

Burada Kur'an okurken yanında kapalı bir bayanla olan fotoğrafları dikkat çekti. Sıla Doğu, Kabe ziyaretinde manevi bir huzur bulduğunu da ifade etmişti. 

Sıla Doğu, son olarak Muhammet Yakut'un videolarında hedef aldığı Dilan ve Engin Polat'la birlikte poz varerek, 'Çatla patla' şarkısını söyledi. Muhammet Yakut'a son verdiği cevapta, kokain kullandığını ifade eden Sıla Doğu'nun neden böyle bir şey yaptığı da hala anlaşılamadı. 

Kokain trafiğine dur dediler! 51 kilo 750 gram kokain ele geçirildi Kokain trafiğine dur dediler! 51 kilo 750 gram kokain ele geçirildi

UŞAK HABER