Dün bir video çekerek modları çok düşük görünen Dilan ve Engin Polat çiftinin mal varlıkları donduruldu. Polat çiftinin yurtdışına çıkışlarına yasak konurken, gerekli incelemenin devam ettiği belirtildi.

Güzellik merkezi zincirleri bulunan Dilan Polat'ın sosyal medyadaki aktiviteleri büyük dikkat çekmişti. Engin Polat'ın uçak kiralaması da dikkat çeken bir diğer konuydu. Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'nun video açıklaması ve bazı itirafları da dikkat çekmişti.

MUHAMMET YAKUT GÜNDEME GETİRMİŞTİ

Dilan Polat ve Engin Polat çiftiyle ilgili mali açıdan bazı iddialar gündeme getirildi. Bu iddiaları ilk olarak sosyal medyada bazı iddialar ve ifşaatlar ortaya atan Muhammet Yakut yapmıştı. Yakut, bir süre önce İspanya'da yakalanıp serbest bırakıldı. Yakut daha sonra, Erk Acarer'e açıklama yapmıştı. 

Gelişmelerin sonunda Dilan ve Engin Polat çitfi üzerlerine bir oyun oynandığını ve bunun arkasında bir finansörün bulunduğunu iddia etmişti. 

Uşak'ta 17 yaşında katledilen Enes Sarı'nın ailesi açıklama yaptı Uşak'ta 17 yaşında katledilen Enes Sarı'nın ailesi açıklama yaptı

Şu anda inceleme aşamasında olan konunun ilerleyen günlerde netlik kazanacağı ifade ediliyor.

Editör: Ali ARASLI