Sabah haberlerinin unutulmaz sunucusu ve 'Gaydırı Gubpak Alem'le akıllarda kalan Metin Uca'nın sağlık durumu merak ediliyor. 

Dün bir twit atan Uca, dostlarına ve sevenlerine seslendi.

Metin Uca hayatını kaybetti! Yakılarak ölmek istiyorum sözü gündeme getirildi Metin Uca hayatını kaybetti! Yakılarak ölmek istiyorum sözü gündeme getirildi

Uca, şu mesajı vermişti:

"Merhaba… Hızla iyileşiyorum. Bu tabii eski bir fotoğraf. En kısa zamanda beraber olacağız, doğum günümü birlikte sahnede kutlayacağız. Güzel doğum günü mesajlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Sonsuz sevgimle",

Bugün acil bir ameliyata alındı

Fakat Uca bugün acil bir ameliyata alın. Uca'nın menajeri Kübra Kalem Baykara bir mesaj verdi. Kübra Kalem Bayara, şu notu iletti:

"Sevgili dostalrımız, sevenlerimiz.

Daha önce güzel haber vermiştim.

Sevgili Metin Uca'nın durumunun iyiye gittiğini, en kısa zamanda tabur edileceğini vede ek tedavilerle eski sağlığına kavuşacağını söylemiştim. 15 Kasım sabahı taburcu edilmesi beklenirken, acil bir operasyona alınması gerekliliği doğdu. Operasyondan sonra tedbiren entübe edildi."

Metin Uca için kritik 72 saat!

Kübra Kalem Bayara, Metin Uca için kritik 72 saatin başladığını aktardı. Kübra Kalem Bayara, şöyle devam etti:

"72 saati atlatıp tedaviye kaldığımız yerden devam etmeyi umuyoruz. Onun yaşam felsefesi umudu kaybetmemek. Umudu kaybetmeyeceğiz". Kübra Kalem Bayara, Metin Uca'nın doktorlarının ve sağlık çalışanlarının büyük fedakarlık gösterdiğini sözlerine ekledi. 

Öte yandan Metin Uca, boyun şah damarının tıkanması nedeniyle apar topar ameliyata alınmıştı. 

Resim