Türkiye'nin dev inşaat ve konut üreten şirketi, Türkiye'nin tüm illerinde faizsiz konut ve araç edindirme çalışmalarına başlıyor.

Uşak’taki o markette Komili ayçiçeği yağının fiyatı 30 lira birden düştü Uşak’taki o markette Komili ayçiçeği yağının fiyatı 30 lira birden düştü

İstanbul'da yaptığı konut ve diğer projelerle dikkat çeken Sinpaş, bir süre önce kurduğu, “Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı” ülke geneline yayılıyor.

1974’ten bu yana hayata geçirdiği 87 proje ile Türkiye gayrimenkul sektöründe öncü rol üstlenen Sinpaş, tecrübesi ve verdiği güvenle bugüne kadar 120 bin kişiyi ev, ofis ve işyeri sahibi yaptı. 

Yapı Tasarruf Sandığı markası ile tecrübesini ve hizmet kalitesini yeni bir sektöre aktaran Sinpaş yönetimi, tasarrufa dayalı faizsiz finansman sistemi ile her gelir grubundan aileyi ev ve araba sahibi yapmayı amaçladığını öne sürdü. 

aNITTEPE2

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığına üye olanların faiz, vade farkı ya da ek maliyetler olmadan tasarruf yapma imkanına sahip olduğu iddia edildi. 

Şirketten yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

"Üyelerine; en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetli çözümler sunan Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, kişiye özel ödeme seçenekleri, yatırım tutarına özel teslim tarihleri ile de bütçeleri zorlamadan elde edilmek istenen finansa ulaştırıyor."

1695807805_Ahmet_Celik_Merve_Onarl____2_

Faizsiz finansman sağlandığı öne sürüldü

Sinpaş’ın yeni markasının kuruluş sürecini anlatan Sinpaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, şirketin vaatleri hakkında konuştu. Çelik, “Sinpaş Grubu olarak tasarrufa dayalı faizsiz finans sektöründe faaliyet gösteren yeni markamız Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı’nı hayata geçirdik. Yarım asırdır gerçekleştirdiğimiz yüzlerce proje ile Türkiye gayrimenkul sektöründe öncü olduk ve bugüne kadar yüzbinlerce kişiyi ev, ofis ve işyeri sahibi yaptık. 2020 yılında, konut projesi arzlarımıza ek olarak konut piyasasına ‘Konut Finansmanı’ alanında dahil olacağımız yeni iş planları üzerinde çalışmaya başladık. 2021 Ocak ayında ise, Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı markası ile Tasarruf Finansmanı sektörüne adım attık” dedi.

aNITTEPE8

Editör: Ali ARASLI