Uşak Atatürk Kültür Merkezi'nin karşısında bulunan FİLE Market, ikinci şubesini İbrahim Tahtakılıç Caddesi'ne açıyor.

Nori Demir İlköğretim Okulu binasının yanıbaşında oluşan eğitim kurumu ve kafeteryanın bulunduğu bölüme yeni bir şube oluşturan File Market, yaklaşık 2 yıldır, Atapark meydanda hizmet vermekteydi. 

BİM Market zinciriyle kardeş olarak bilinen FİLE'nin Türkiye genelinde çok sayıda şubesi bulunuyor. Uşak'ta yeni yeni faal hale gelen File'nin ilerleyen günlerde uygun yer ve talebe göre yayılması tahmin ediliyor. 

FİLE MARKET'İN İKİNCİ ŞUBESİ 18 EKİM'DE HİZMETE GİRECEK

File Market yetkilileri, açılışın 18 Ekim'de yapılacağını ve müşterilerin bu tarihten itibaren gelmesini istedi. Söz konusu mağazanın ön yüzünün Atapark'a göre küçük olduğu, fakat iç kısmın derin ve geniş olduğunu belirtildi. 

fileee

FİLE'de yaklaşık 4000'in üzerinde farklı ürün satılıyor. Kendine ait markaları olan FİLE, Harras, Actisoft ve Daycare isimli markaları bulunuyor. Harras markası çikola, gofret, dondurma, tatlı ve atıştırmalık ürünlerde, Actisoft ve Daycare ise temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde yer alıyor. 

Günde 25 tavuk keserek kurulan Gedik Piliç, bugün devler liginde zirveye doğru ilerliyor Günde 25 tavuk keserek kurulan Gedik Piliç, bugün devler liginde zirveye doğru ilerliyor

BİM'LE HEMEN HEMEN AYNI

FİLE Market'teki ürünlerin büyük bölümü (kendi ürettiği) BİM'le hemen hemen aynı. Hatta tıpa tıp da aynı olan ürünlerin sayısı çok fazla. FİLE'nin BİM'den tek farklı biraz daha büyük olması, kasap ve ekmek reyonunda müşteriye konvansiyonel (geleneksel) hizmet sunması. 

Editör: Ali ARASLI