Uşak Kadın Kordinasyon Merkezi'nin düzenlediği Modafest kapsamında, 11 Haziran 2023 Pazar günü saat 17.00'da Sufizm felsefesi üzerine çalışmalar yapan neyzen Hakan Mengüç, Uşak'ta olacak. Uşaklı kadınlarla bir söyleşi yapacağı belirtilen Hakan Mengüç'ün programıyla ilgili kurumdan bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda, "Farklı dillerde eserler veren ve Sufizm felsefesi üzerine çalışmalar yapan, aynı zamanda yazarlık, müzisyenlik ve akademisyenlik gibi alanlarda başarılı bir kariyere sahip olan Hakan Mengüç’ten hayat tecrübesi dinlemek ne güzel olur değil mi? Başarılı yazar Hakan Mengüç sınava girecek gençler ve aileleri için yapacağı söyleşi programıyla 11 Haziran Pazar saat 17.00’de Modafest sahnesinde sizlerle buluşuyor."

Acun Ilıcalı muhabirlikten gelerek nasıl bu kadar zengin oldu? Acun Ilıcalı muhabirlikten gelerek nasıl bu kadar zengin oldu?

HAKAN MENGÜÇ KİMDİR?

Ney ustası olan Hakan Mengüç'ün kısa özgeçmişi merak konusu oldu. Buna göre Hakan Mengüç'ün kısa özgeçmişi şöyle:

Hakan Mengüç, Bursa doğumlu başarılı bir yazar, besteci, neyzen ve akademisyen olarak tanınmaktadır. Müzikle olan ilgisi ve eğitimi sayesinde ney üflemeyi öğrenen Mengüç, ilerleyen zamanlarda Sufi ve doğu felsefesi üzerine yoğunlaşarak bu alanda önemli bir uzman haline gelmiştir.

Editör: Ali ARASLI