Toplantıda, HİZMET-İŞ Sendikası Uşak Şube Başkan ve HAK-İŞ Uşak İl Başkanı Adil Özdemir, Uşak Şube Başkan Yardımcıları Habib Zeybek ve Celal Hacım, komite başkanları ile Genel Merkez Teşkilatlanma Uzmanı Gökhan Demircioğlu da yer aldı.

Hizmet Iş3

Üyelerimizin sorun ve taleplerini tek tek dinleyen Genel Başkan Vekili Özdemir, emekçilerin desteğiyle Uşak Şubesinin 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğini, toplantıda gösterilen kardeşlikle daha uzun yıllar dimdik ayakta kalacağının altını çizdi.

Hizmetiş2

Uşak’ta sendika yöneticileri ve üyelerle genel sorunlar hakkında istişarelerde bulunduklarını belirten Halil Özdemir, şu ifadeleri kullandı:

Hizmet Iş1

Uşak'ta sel riski var! Bu cadde ve sokaklardaki vatandaşlar dikkatli olsun! Uşak'ta sel riski var! Bu cadde ve sokaklardaki vatandaşlar dikkatli olsun!

“Çalışma Hayatında sosyal diyaloğun sosyal taraflıktan sosyal ortaklığa dönüşmeye başladığı günümüzde HİZMET-İŞ, sosyal ortaklığın gereği olan sosyal sorumluluklarım üyelerine yönelik olarak sürdürmektedir.  HİZMET-İŞ; çalışma ilişkilerinde çatışmanın değil, karşılıklı çıkarların adil bir şekilde korunacağı diyalog ve uzlaşmanın esas olduğuna inanmaktadır. Çalışma barışı ve iş huzurunun çalışma hayatinin temel zemini olduğu düşüncesindedir. HİZMET-İŞ sendikacılığı; her türlü siyasal etki ve tepkinin üzerinde, tarafların çıkarlarım zedelemeyen ve kendisini işi-işletmesi ve emeğiyle bütünleştiren, üretimi, kaliteyi, verimliliği bir yaşama biçimi olarak benimseyen bir görev bilinciyle yapmaktadır.”

Hizmet Iş2

Editör: Ali ARASLI