Uşak Belediyesi’nin kadınlara yönelik yaptığı Modafest sona erdi. Uşak Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Çakın, Gençkuşak ve Gurbetçi festivallerinin de yapılacağını bildirdi.

Uşak Belediyesi’nin bu yıl ikinci kez düzenlediği ve 4 gün devam eden Modafest etkinlikleri, Mustafa Ceceli konseriyle tamamlandı. Modafest kapsamında yaklaşık 70 stant, Sigorta Pazarı’nda açıldı ve burada çeşitli etkinlikler oldu. Hülya Koçyiğit’in açılışını yaptığı festival kapsamında, kadınlara yönelik ürünlerin satışının yapıldığı stantlar kuruldu.

Burada güzellik uzmanları bir dizi güzelleştirme çalışmaları da yaptılar. Şef Arda Türkmen yemek tarifi vereceği gerekçesiyle çıktığı platformda tarhanayla ilgili anılarını anlatırken, öğrencilerin sınav stresini azaltmak için sahne alan Hakan Mengüç de daha çok felsefi konulara değindi.  

Festival kapsamında, üçüncü ve son gün konserler düzenlendi.

Festivalin üçüncü günde popçu Tuğçe Kandemir bir konser verirken, bir gün sonra da aynı platformda popçu Mustafa Ceceli de bazı şarkılar söyledi.

Konserlerde genel anlamda konuşmalar yapan Uşak Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Çakın, ilerleyen günlerde Gurbetçi ve Gençkuşak festivallerinin yapılacağını kaydetti.

Banaz Devlet Hastanesi'nde şeker ölçümü için pil dahi yok! Banaz Devlet Hastanesi'nde şeker ölçümü için pil dahi yok!

Editör: Ali ARASLI