Bugün Uşak’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açıklamaları gündem oldu. Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Özgür Özel’e bir mesaj verdi. Partisine karşı kurumsal bir operasyonun ilk defa farkına vardığını belirten Akşener’in “Savaşa varım” sözü halen tartışılıyor.

Meral Akşener’in gönderme yaptığı Ekrem İmamoğlu, bir yanıt verdi. Kurtköy Sosyal Merkezi’nde konuşan İmamoğlu, şu açıklamaları yaptı:

“Kumpaslardan ve iftiralardan medet umanlar var. Yıllarca her oyunu denediler. Şimdi de yeni bir oyunla karşımızdalar. Yıllarca omuz omuza yürüdüğümüz, aynı masayı paylaştığımız, aynı kaseden çorba içtiğimiz dostlarımızı bize karşı kışkırtıyorlar. Sayıları az da olsa, biz ne dedik eski dost düşman olmaz”.

Dostlarımıza elimizi her zaman uzatacağız!

İmamoğlu, açıklamasını şöyle sürdürdü. “Biz bunlara kulağımızı kapatacağız ve Hz. Mevlana’ya kulak vereceğiz. Ne diyor Mevlana, Kervan ne kadar çok kabalık olursa yol kesenlerin beli o kadar kırılır. Bizim kervanımız çok büyük ve adı İstanbul ittifakı. Kocaman bir ittifak. 16 milyon İstanbullu bize kurulan kumpas ve tuzakları görüp karar verecek. 31 Mart’ta bu ittifak asla ve asla bozulmayacak ve başarıya ulaşacak. Kervanın gerisinde kalan dostlara tekrar elimizi uzatacağız. Sonuna kadar Ekrem İmamoğlu el uzatacak. Elimizi itseler de elimizi uzatmaya devam edeceğiz.”

Uşak, Afyonkarahisar, Kırşehir ve bir çok AK Parti teşkilatında değişim sinyalleri! Uşak, Afyonkarahisar, Kırşehir ve bir çok AK Parti teşkilatında değişim sinyalleri!

Editör: Ali ARASLI