Uşak'ın İsmetpaşa Caddesi'nin sabahları sabunlu suyla yıkanmasına tepki geldi. Uşak Belediye Meclisi'nde İYİ Parti Grubu'ndan Dilek Salepçi, ilginç bir detaya dikkat çekti.

İsmetpaşa Caddesi'nde pastaneleri bulunan Dilek Salepçi, sabah saatlerinde köpüklü suyun kayma riski oluşturduğunu söyledi. 

köpük7

Özel: Ekose ceketi bir kez de biz giyelim ne olacak yani! Özel: Ekose ceketi bir kez de biz giyelim ne olacak yani!

Dilek Salepçi, şöyle konuştu:

"Sabah saatlerinde Caddeyi köpülü suyla yıkıyorlar. Bu çok güzel ve Temizlik İşleri Müdürlüğü'ndeki ekiplerimize teşekkür ederiz. Sabunu çok ilave ediyorlar ve bazı vatandaşların kayıp düşmesine yol açıyor. Bu nedenle burada biraz daha az sabun kullanılabilir. Ya da buna başka bir formül düşünülebilir" .köpük3

BAŞKAN VEKİLİ MUSTAFA YILDIZ; ARKADAŞLARIMIZA DURUMU ANLATALIM

Uşak Belediye Meclisi Başkan Vekili Mustafa Yıldız, bu talebi ilgili birime ileteceklerini belirtti. AK Partili Mustafa Yıldız, şöyle devam etti:

"Temizlik İşleri ekibimiz iyi niyetle bir çalışma yapıyor. Tabi böyle bir duruma yol açıyorsa gereği de yapılır. İlginiz için teşekkür ederim. Bu konuda arkadaşlarımızı bilgilendirelim. Onlar da ne gerekiyorsa yaparlar". 

köpük2

CHP: VOLEYBOLCULARIN İSMİ SOKAĞA VERİLSİN

CHP Grubu'ndan Eren Ceylan, Türk Milli Voleybol Takımı sporcularının bazılarının isimlerini sokaklara vermeyi önerdi. CHP'li Ceylan'ın önerisi değerlendirilecek. 

mustafa yıldız1-1mustafa yıldız

Editör: Ali ARASLI