Uşak'ın Karahallı ilçesinde Banaz çayına atlayarak intihar ettiği öne sürülen ve 2 hafta boyunca yoğun bir şekilde aranan Hüseyin Erdoğan isimli 73 yaşındaki vatandaşın cesedi bugün bulundu. 

Banaz Kuşdemir ve Kızılcaören'de orman yangınına müdahale ediliyor Banaz Kuşdemir ve Kızılcaören'de orman yangınına müdahale ediliyor

Hüseyin Erdoğan'ın cansız bedeninin bulunduğu haberini, arama ve kurtarma çalışmalarına katılan bir görevli duyurdu ve söz konusu bilginin doğruluğu kentteki kurum ve kuruluşlar tarafından da teyit edildi.

karahallı22

Hüseyin Erdoğan'ın arama faaliyetlerinin Denizli Adıgüzel barajına kadar devam ettiği ve burada insansız hava araçlarıyla da çalışma yapıldığı öğrenilirken, İzmir'den gelen balık adamların bayram sonrasında debisi düşen suda çalışmayı yoğunlaştırdığı kaydedildi.

karahallı1

Hüseyin Erdoğan'ın cesedi atladığı noktadaki bir bölümde bulunurken, olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı konuyla ilgili soruşturma başlattı. 

Hüseyin Erdoğan'ın sorunları nedeniyle intihara sürüklendiği ve içinde bulunduğu durumdan sorumlu tuttuğu kişileri bir kağıda not olarak yazdığı paylaşıldı. 

Editör: Ali ARASLI