Cem Yılmaz ve ekibi Erşan Kuneri setinde Cumhuriyet'in 100. Yılını kutladı Cem Yılmaz ve ekibi Erşan Kuneri setinde Cumhuriyet'in 100. Yılını kutladı

Yoğun tepkiler toplayan Kızıl Goncalar dizisinde oynayan Cüneyt veya Cüneyd karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu, başarılı bir oyunculuk ortaya koyuyor. Mert Yazıcıoğlu'nun kim olduğu merak ediliyor. 

Kızıl Goncalar'ın Cüneydi kimdir veya Mert Yazıcıoğlu kimdir sorusunu soran sosyal medya kullanıcıları, oyuncunun biyografini inceliyor. 

Kızıl Goncalar'ın Cüneyti (Cüneydi) Mert Yazıcıoğlu kimdir?

Kızıl Goncalar'ın Cüneyti (Cüneydi) Mert Yazıcıoğlu, bir arkadaşının oyunculuk yaptığı dizi setine gittiğinde oyuncu olmak için ilk adımı attı. Dedemin İnsanları adlı filmde kısa bir sahnede görünen Kızıl Goncalar'ın Cüneyti (Cüneydi) Mert Yazıcıoğlu, daha sonrasında Kayıp Şehir adlı diziyle ekranlarda yer almaya başladı. 

Kızıl Goncalar'ın Cüneyti (Cüneydi) Mert Yazıcıoğlu, Ece Uslu, Özcan Deniz, Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin paylaştığı Karagül adlı dizide "Baran Şamverdi" karakterini canlandırdı.

Çeşitli filmlerde ve dizilerde oynayan Kızıl Goncalar'ın Cüneyti (Cüneydi) Mert Yazıcıoğlu, ilerleyen dönemlerde başarılı yapımlarda yer almaya devam edecek. 

Editör: Ali ARASLI