Sözcü TV’den Fatih Portakal, Kılıçdaroğlu’nun artık gitmesi gerektiğini ve değişimin şart olduğunu programında dile getirdi.

Düşüncesinin arkasında olduğunu ve bunun değişmeyeceğini ifade eden Fatih Portakal, kendisi aleyhine yapılan yorumları da okudu.

Uşak'ta bir bardak suda kıyameti koparan mevzuyu soruşturduk! Hiçbiri gerçekçi değil! Uşak'ta bir bardak suda kıyameti koparan mevzuyu soruşturduk! Hiçbiri gerçekçi değil!

Portakal, “Burası hür bir televizyon ve kimse kimseye fikrini kabul ettirmek zorunda değil. Sokağın sözünde bugün Ersan Hoca ve İsmail Saymaz bunu tartışacak” dedi.

BOMBAA

Portakal, sözlerinin ve düşüncelerinin arkasında olduğunu ve bunun değişmeyeceğini sık sık vurguladı.

Portakal, Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nun bir araya geldiğine dair kulis bilgisini de programında paylaştı. CHP'de Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nun bugün ikinci kez bir araya geldiğini ifade eden Portakal, "Bugün Çukurambar'daki otelde bir araya gelirlerse ikinci kez olacak. İmamoğlu, Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı'yla çalışmak istemiyor. Bir üçüncü isim daha var ve o ismi teyit edemedim. O ismi de istemediği iddia ediliyor. Bunu Kılıçdaroğlu'na da dile getirmiş. Bu bilgiler aklınızda dursun" dedi. 

CHP'de MYK üyelerinin tamamının istifası alınırken, sürecin nereye evrileceği ise merak konusu oldu. 

Editör: Ali ARASLI