Atilla Yeşilada: Önce kendi öğrencimizi eğitelim ve karnını doyuralım Atilla Yeşilada: Önce kendi öğrencimizi eğitelim ve karnını doyuralım

İlan.gov.tr'deki ilana göre Marmara Üniversitesi Bilişim personeli alıyor. Buna göre alınacak olan personelin sayısının 4 olduğu ifade edildi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere, 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, 4 (dört) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır" denildi.
Başvuruda bulunacak adayların 2022 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) KPSSP3 puanı ile son beş yıl içinde yapılan İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavına (sınavlarına) girmiş olması gerekmekte olup, yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınavlara çağrılacak adayların belirlenmesinde; KPSS P3 puanının %70’i ile YDS veya denkliği kabul edilen Yabancı Dil Sınav puanının %30 u alınarak oluşturulacak olan toplam puan temel alınacaktır. Sınava çağırılacak adayların sıralaması en yüksek toplam puandan en düşük toplam puana doğru yapılacak olup, ilan edilen bilişim personeli sayısının 10 (on) katı kadar aday sınava çağrılacaktır". 

İLANLA İLGİLİ DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN...


POZİSYONLARA GÖRE ALINACAK KİŞİ SAYISI VE ÜCRET TABLOSU


İş Tanımı

Alınacak Kişi Sayısı

Sınava
Çağırılacak Aday Sayısı

Çalışma Süresi

Aylık Brüt
Sözleşme Ücreti Katsayı Tavanı


Öğrenim Durumu

Sistem Yöneticisi


1


10

Tam Zamanlı


4 katına kadar

Genel Şartlar 1-(b) bendinde belirtilen bölümler

Veri Tabanı Yöneticisi


1


10

Tam Zamanlı


3 katına kadar

Genel Şartlar 1-(b) bendinde belirtilen bölümler

Kıdemli Ağ Uzmanı


1


10

Tam Zamanlı


3 katına kadar

Genel Şartlar 1-(b) bendinde belirtilen bölümler

Bilgi Güvenliği Uzmanı


1


10

Tam Zamanlı


2 katına kadar

Genel Şartlar 1-(b) veya (c) bendinde belirtilen bölümler

Editör: Ali ARASLI