Tuğçe Kandemir’in konserinde konuşan Uşak Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Çakın, “Siz istedikten sonra kim ne derse desin festivallerimiz devam edecek” dedi.

Uşak Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi (UKAMER) öncülüğünde gerçekleştirilen ModaFest isimli festivalin dün, üçüncü günü yapıldı. Festivalin 3’üncü günü kapsamında güzellik uzmanı Şems Arslan ve ritim sanatçısı Ceren Özdemir yeteneklerini sergiledi. Uşak Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası tarafından muhteşem saç tasarım etkinliği gerçekleştirildi. Bu etkinliklerin ardından ModaFest Etkinlik Alanı olan Sigorta pazarında, sevenleriyle buluşan Sefa Doğanay, bir dizi taklitler yaptı.

Günün son etkinliğinde ise Uşak Belediyesi Kent Orkestrası Atapark Konser Alanı’nda sahne aldı.

POPÇU TUĞÇE KANDEMİR, KONSER VERDİ

Öte yandan Atapark’ta popçu Tuğçe Kandemir de bir konser verdi. Konserde sahneye çıkan Uşak Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Çakın ve AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar birer konuşma yaptılar. Mehmet Çakın, konseri takip eden kitleye, “Festivaller başladı, devam edelim mi? Devam edelim mi? Güçlü duyarsam devam eder, güçlü duymazsam devam etmez” dedi. Kitleden “Evet” cevabı alan Çakın, “Siz istedikten sonra kim ne derse desin festivallerimiz, Modafest de, gurbetçi festivalimiz ve genç kuşak festivalimiz de devam edecek” dedi. Çakın, gençlere ve kadınlara önem verdiklerini sözlerine ekledi. Öte yandan hatıra fotoğrafları çektirildi.
 

CHP'li Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım'da jet gibi Recep Tayyip Erdoğan fotoğrafı yanıtı CHP'li Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım'da jet gibi Recep Tayyip Erdoğan fotoğrafı yanıtı

Editör: Ali ARASLI