Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, belediyeye bağlı sosyal tesislerde kar odaklığı çalışmadıklarını ifade etti. Belediyenin uygun fiyata ve kaliteli yiyecek ve içecek hizmeti verdiğini belirten Başkan Çakın, Çocuk Kent'e 2 tesis kurulduğunu ve yakında hizmete gireceklerini söyledi. Başkan Çakın, kısa bir süre sonra Çocuk Kent'te gölet manzaralı ve uygun fiyatlı restoran hizmetinin başlayacağını belirtti. 

çayzade7

Uşak otogarında şehiriçi servisler bir türlü konmadı! Vatandaş gece eve giderken korkuyor! Uşak otogarında şehiriçi servisler bir türlü konmadı! Vatandaş gece eve giderken korkuyor!

Uşak Belediyesi’nin son dönemlerde sayısı 8’i bulan sosyal tesisleri hakkında konuşan Başkan Çakın, bu mekanlarda, kaliteli ve uygun fiyata restoran hizmeti verdiklerini söyledi. Uşak Belediyesi’nin sosyal tesislerinin piyasaya koşullarına göre çok uygun olduğunu dile getiren Başkan Çakın, şöyle konuştu:

çayzade-1

“Belediyemizin sosyal tesislerini belli bir kalite ve prensipte çalıştırmaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimizde 3 tesisimiz vardı. Bir tesis atıl vaziyetteydi ve bizler bu sayıyı yeni inşa ettiğimiz Dikilitaş Millet Bahçesi, Karağaç Gençlik Merkezi ve Çocuk Kent gibi alanlar ada kurduk. İhtiyaç duyulan yerlere bu hizmeti götüreceğiz. Sosyal tesislerde lezzetli ve kaliteli yemekler yapıyoruz. Vatandaşımız buradan çok memnun ve hep olumlu geri dönüşler alıyoruz. Sosyal tesislerimizde çay ve kahvenin yanı sıra, yemek çeşitlerimiz var. Pizza ve hamburger de yapıyoruz. Hatta pizzamızı çok beğeniyorlar. Bu mekanlarda kar odaklı çalışmıyoruz ve tamamen vatandaş hizmet odaklı hareket ediyoruz. Bu işletmelerimiz zarar etmeden kendi kendini çevirse bizim için en büyük kazançtır.”

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Editör: Ali ARASLI