Özkan Yalım'dan zam açıklaması: Yaptım ama bir sorun bakalım niye yaptım! Özkan Yalım'dan zam açıklaması: Yaptım ama bir sorun bakalım niye yaptım!
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Uşak’ta pazaryeri ve esnaf ziyaretinin ardından iftar yemeğinde vatandaşla buluştu. Uşak’ta bulunan Çağrı Düğün Salonlarındaki 2950 kişilik kapasiteyi aşan iftar yemeğinde salon tıka basa doldu. Yapılan ilavelerle beraber 4000 kişinin üzerinde vatandaş iftar yemeğine katıldı.
Muhammet Gür3

UŞAK KEMALÖZ PAZARYERİ VE DİKİLİTAŞ’TA ESNAF ZİYARETİ YAPTI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Belediye Başkan adayı inşaat Mühendisi Muhammet Gür, İl Başkanı Ayşegül Obalı, Merkez İlçe Başkanı Murat Taşkın ve parti mensuplarıyla beraber esnaf ve pazaryeri ziyareti yaptı. Kemalöz Mahallesi’ndeki kapalı pazaryerini ziyaret eden Meral Akşener, burada vatandaşın talep ve beklentilerini dinledi. Kemalöz Mahallesi’ndeki pazar esnafının taleplerini dinleyen Meral Akşener, burada adayı Muhammet Gür için destek istedi. Kemalöz Pazaryerinin akabinde Dikilitaş Mahallesinde esnaf ziyareti yapan Akşener, burada esnafın talep ve beklentilerini dinledi.
Muhammettt Gürrr

İFTAR YEMEĞİNE KATILIM DÜĞÜN SALONUNUN KAPASİTESİNİ AŞTI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, daha sonra Çağrı Düğün Salonlarında iftar yemeğine katıldı. Salonların tamamında iftar yemeği verilirken, bodrum kata da sofralar kuruldu. Toplam kapasitesi 3900 kişi olan Çağrı Düğün Salonları’nın bodrum katına da yönlendirilenler oldu. İftar yemeğine katılım 4000 kişinin üzerine çıktı.
430614411 3661065217499930 5015322795878623982 N

AKŞENER: MUHAMMET ÇÜRÜK ELMA DEĞİL, ONA KEFİLİZ

Burada bir konuşma yapan Meral Akşener, Muhammet Gür’e kefil olduğunu söyledi. Son dönemlerde partisinden istifa edenlere de ince bir gönderme yapan Akşener, şöyle konuştu: “Daha önce kefil olduğumuz bazıları partimizi yarı yolda bıraktı. Tabii ben Muhammet Gür’ü uzun yıllardır tanıyorum ve kendisinin Uşak’a olan aşkını biliyorum. Muhammet Başkan, çürük elma değil ve O’na sonuna kadar kefilim. Muhammet’i sizlere, Uşak Belediyesi’ni de işin ehli olan Muhammet’e emanet ediyorum”.
Editör: Ali ARASLI