2004-2009 dönemi Uşak Belediye Başkanı Mesut Apaydın, AK Partili Mehmet Çakın’ın emekliye yüzde 50 indirimli hamam vaadi için ilginç bir soru sordu. Bir süre önce emekli olan Apaydın, emekliye yüzde 50 indirimli Kayaağıl Termal’de kese ve köpük parası ödenip ödenmeyeceğini sordu.

Banaz Devlet Hastanesi'nde şeker ölçümü için pil dahi yok! Banaz Devlet Hastanesi'nde şeker ölçümü için pil dahi yok!

Mesut Apaydın Foto

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, AK Parti tarafından yeni dönem için de aday gösterildi. Belediye Başkan Mehmet Çakın, yeni dönem vaatleri arasına, emekliye yüzde 50 indirimle Kayaağıl Termali de ekledi. Başkan Çakın, tekrar seçilirse Mayıs 2024 itibariyle, Kayaağıl’daki termal tesislerde emekli olanlardan 100 TL yerine 50 TL alacak. Başkan Çakın, X hesabı üzerinden söz konusu vaadini şöyle iletti:

“Uşak’ımızda yaşayan kıymetli emeklilerimiz için müjdelerimiz var.  Mayıs ayı itibariyle; Kayaağıl Termal Tesislerimiz Emeklilerimize Ücretsiz! Kayaağıl Termal tesislerdeki apartlar da yüzde 50 indirimli. Kıymetli emeklilerimize hayırlı olsun.”

0Fda68F3 F3A2 4D91 8070 52B3Cfbc074E

APAYDIN: KÖPÜK VE KESE DE DAHİL Mİ

Söz konusu vaadin altına yorum yapan 2004 ve 2009 dönemi AK Partili Uşak Belediye Başkanı Mesut Apaydın, ilginç bir soru yöneltti. Samimi yapısıyla bilinen Mesut Apaydın, şu yorumu yaptı: “Ben emekliyim ücretsiz girebileceğim ama kese köpük olursa para ödeyecek miyim?”.

Öte yandan Uşak Belediyesi, bir süredir tadilatta olan Kayaağıl termal tesislerini tekrar hizmete açtı. Kayaağıl Termal’deki apartlarda da fiyatlar piyasaya göre uygun. Kayaağıl Termal tesislerinden yararlanmak için kişi başı 100 TL ücret alınıyor.

Editör: Ali ARASLI