Nuri Demir:  Menfi talepleri yerine getirmediğimiz için iftiraya maruz kaldım, yargıda hesap soracağım Nuri Demir:  Menfi talepleri yerine getirmediğimiz için iftiraya maruz kaldım, yargıda hesap soracağım
Dikilitaş Mahallesi’nde Selendililer Derneği’nde toplantı yapan Gür, meydanda kalabalık bir grupla buluştu. Gür, Dikilitaş’a düğün salonu ve çocuk kreşi sözü verdi. Gür, “Toplumun inançlarını hiç sömürmedik. Yapacağımız ve gerçekleştirebileceğimiz ayağı yere sağlam basan projelerle karşınıza çıktık” dedi.
Muhammet Selendi1
Uşak Belediye Başkan adayı İnşaat Mühendisi Muhammet Gür, Selendililer Derneği üyeleriyle buluştu. Uşak’ta yaşayan Selendili vatandaşların büyük bölümünün katıldığı toplantıda konuşan İYİ Partili Muhammet Gür, göreve geldiğinde kente yararı olmayacak festivaller yapmayacağını belirtti.
Muhammet Selendi2

SALONLARA SIĞMADIK, MEYDANLARDA DA HALKIN SEVGİSİNİ GÖRÜYORUZ!

Selendi’den evlendiğini belirten Muhammet Gür, şöyle konuştu:
“100 gündür sahadayım ve ev toplantılarına talep var. 12 günlük bir süre kaldı ve motivasyonumuzu kaybetmeden bu süreyi bitireceğiz. Sahaya indiğimde toplum kararsızdı ve toplumda adaylar belli olmadan önce bir karamsarlık vardı. Fakat toplum umduğunu ve beklediğini maalesef bulamadım. Bu süreç içinde geçmişten bu yana birikimlerimiz ve topladığımız insan sevgisiyle o kadar mesafe kat ettik ki; artık salonlar bizi almıyor. Meydanlar da bizi istiyor ve meydanlar da yetmeyecek.”
Muhammet Selendi4

TOPLUMUN UMUDUNU, GARİPLİĞİNİ VE NEZAKETİNİ HİÇ SÖMÜRMEDİK!

Gür, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz toplumun umudunu ve toplumun garipliğini, nezaketini hiç sömürmedik. Toplumun inançlarını hiç sömürmedik. Yapacağımız ve gerçekleştirebileceğimiz ayağı yere sağlam basan projelerle karşınıza çıktık. Bana bizim yolumuz eksik, suyumu kesiliyor, altyapımız sorunlu dediler. Ben de dedim ki işimiz sadece yol yapmak ve çöpünüzü temizlemekse, kanalizasyonu akıtıp suyu vermekse, bunları çok kolay yaparım. Bunlar Uşak’a yetmiyor. Uşak’ın gelecek 50 ve 100 yılını planlayacak. İlimizin kuzey ve güneyi arasındaki uçurumu azaltacağız. Kuzeyi ihmal edip, oy zamanı bol bol oy istenen kuzeyi de güneyle aynı seviyeye çıkaracağız.”
Muhammet Selendi5

ULAŞILAMAYAN BİR BELEDİYE BAŞKANI OLMAYACAĞIM!

Gür, vatandaşın kendisine çok kolay ulaşacağını söyledi. Gür, şu ifadeleri kullandı: “Ulaşılamayan bir belediye başkanı olmayacağım. Her istediğiniz zaman ulaşılabilen bir belediye başkanı olmak için yola çıktım. Liyakat ve adaleti hakim kılmak için yola çıktım.”
Muhammet Selendi6
Dikilitaş’a yapılan Millet Bahçesi’nin bir bölümünün tamamlandığını belirten Gür, şu açıklamalarda bulundu: “Dikilitaş’ta daha önce bizim bir projemiz vardı. İl Özel İdare’nin yanında aceleyle bizim projemizin bir bölümünü tamamladınız. Dikilitaş halkına o bölgenin tamamını yaşam alanı olarak sunacağız. İhtiyaçlarınızı biliyorum, bir çok kez bu bölgede ev toplantısı yaptık. Düğün salonu ihtiyacınız var, çocuk kreşinin birini ve düğün salonunun birini Dikilitaş’a yapacağız.”
Muhammet Selendi7
Editör: Ali ARASLI