Nuri Demir:  Menfi talepleri yerine getirmediğimiz için iftiraya maruz kaldım, yargıda hesap soracağım Nuri Demir:  Menfi talepleri yerine getirmediğimiz için iftiraya maruz kaldım, yargıda hesap soracağım
Uşak Belediye Başkan adayı İnşaat Mühendisi Muhammet Gür, gençlik ziyareti yaptı. İYİ Partili Muhammet Gür’e; İYİ Parti GİK Üyesi Mehmet Aslan, İl Başkanı Ayşegül Obalı ve partililer eşlik ettiler. Atapark ve çevresindeki mekanlarda zaman geçiren gençlere selam veren ve halini hatırını soran Muhammet Gür, göreve geldiğinde gençlik için çalışmalar yapacağını aktardı. Gür, gençlerin temel sorununun ağırlaşan yaşam koşulları olduğunu ifade etti.
Iyi Parti3

KAYAAĞIL BÖLGESİ’NDE TERMAL TURİZMİ GELİŞTİRECEĞİZ

Uşak Belediyesi’nin gençlere iş imkanı oluşturacak bir potansiyeli barındırdığını ifade eden Gür, göreve geldiğinde gençler için yeni iş sahaları açmak adına çalışmalar yapacağını söyledi. Daha önce Kayaağıl bölgesinde termal turizmi teşvik edecek bir projeyi açıklayan Gür, söz konusu projeyle bölgeye yeni termal otellerin ve yerleşim alanlarının inşa edileceğini ifade etti. Bu çalışmanın aynı zamanda gençlere yeni iş kapıları anlamına geldiğini belirten Gür, kentin her yönüyle kazanacağını dile getirdi.
Iyi Parti2

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞIM DÖNEMİNDE BU ÇALIŞMANIN İLK ADIMINI ATTIK

Ali Erdoğan döneminde Uşak Belediye Başkan Yardımcılığı yapan Muhammet Gür, Kayaağıl’da termal suyun bu dönemde bulunduğunu belirtti. Kayaağıl’daki çalışmaları o dönemde yakından takip ettiğini ve Uşak’a kazandırılmasında rol aldığını belirten Gür, şöyle söyledi: “Kayaağıl’daki suyumuz ilimizin turizmini geliştirmek için çok büyük önem taşıyor. Bu suyu yeni iş sahaları açmak için kullanacağız. Burada termal otellerin yapılacağı ve ilimizi Afyonkarahisar’la aynı seviyeye getirecek bir çalışmamız olacak. Projemiz aynı zamanda gençlerimize iş imkanı doğuracak. Gençlerimiz bu tesislerde istihdam edilecek ve ileride kuracakları yuvalarına ekmek götürecekler”. Gür, projenin aynı zamanda kenti önemli bir sağlık kompleksi haline getireceğini kaydetti.
Termal1

UŞAK’IN TANITIMINA DA KATKI SAĞLAYACAĞIZ

Uşak’ın marka kent olması için bugüne kadar çok sayıda çalışma yapıldığını belirten Gür, şöyle konuştu:
“İlimizin tanıtımı için bugüne kadar yapılan tüm çalışmalar değerlidir. İlimizde her gün yeni bir güzellik keşfediliyor ve bunların tanıtılması çok büyük önem taşıyor. İlimizde yeterli konaklama tesisi olmadığı için tanıtımda sorunlar yaşıyoruz. Buraya gelecek turistler kalacak yer sorunu olduğu için gelmek istemiyor. Kayaağıl bölgesinde oluşturacağımız termal turizm projemiz ilimizin tanıtımı için önemli bir adım olacak. Marka kent idealinde, Uşak’a en büyük katkılardan birini bu projemizle sağlayacağız”.
Iyi Parti4
Editör: Ali ARASLI