Kudret Yörük’ün savunmasında dikkat çeken Özkan Yalım detayı! Kudret Yörük’ün savunmasında dikkat çeken Özkan Yalım detayı!

AK Partili Uşak Belediye Meclis Üyesi Mustafa Yıldız, sosyal medyada hakkına ortaya konan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’la ters düştüğüne dair iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Söz konusu iddialar ortaya atıldığı dönemde yurtdışında olan Mustafa Yıldız, “Ben değil Mehmet Çakın’ı yola çıktığım kimseyi satmadım ve satmam” dedi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın listesinden, Belediye Meclis üyesi olan Mustafa Yıldız, son dönemlerde sosyal medyada kendisiyle ilgili ortaya konan iddialar hakkında kısa bir açıklama yaptı.

mustafa yıldız11

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’la yola çıktığını ve yola çıktığını ve amacının Uşak’a hizmet etmek olduğunu belirten Mustafa Yıldız, “Bugüne kadar yaptığım bütün işlerde ahde vefaya önem verdim. Fakat son dönemlerde benim Uşak Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çakın’la ters düştüğüm gibi iddialar ortaya atıldı. Bunları görünce şaşırdım, çünkü ben Başkanımızla belediye meclis üyeliğimiz ve aramızdaki hukuk nedeniyle gün aşırı konuşurum. Kaldı ki beni listesinden Meclis Üyesi adayı olarak gösteren birine de ahde vefam elbette olur. Aksi durumlar vefasızlıktır ve ben ne olursa olsun, en kötü günde dahi Uşak Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çakın’ın yanında olacağım ve bu dönemi bu şekilde tamamlayacağım. Sadece Başkanımız değil, bir yola kiminle çıkarsam, O’nu yarı yolda bırakmam. Sayın Başkanımız da bu konularda çok hassas ve duyarlı” dedi.

mustafa yıldız1

Editör: Ali ARASLI