Uşak'ta banka faizine akan para katlanarak artıyor! Evini arabasını satan faize koşuyor Uşak'ta banka faizine akan para katlanarak artıyor! Evini arabasını satan faize koşuyor

Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası'nın bağlı olduğu Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.'ye 6 ay çalıştırılmak üzere ortaokul mezunu geçici statüde işçi alınıyor.

İşçi alımıyla ilgili ilanlar, kurumun resmi internet sitesinde ve Cumhurbaşkanlığına bağlı kurumlarda yayınlandı. Söz konusu ilanda alım yapılacak olan fabrikalar belirlendi. 

TÜRKŞEKER HANGİ FABRİKALARA İŞÇİ ALACAK?

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. alım yapacağı fabrikaları duyurdu ve buna göre Ağrı, Ankara, Burdur, Ereğli, Elazığ, Erciş, Eskişehir, Ilgın, Kars, Kastamonu, Malatya, Susurluk, Uşak ve Yozgat'ta bulunan şeker fabrikası işletmelerine ortaokul mezunu geçici işçi alınacak.

5-5

UŞAK'TAKİ KADRO SAYISI 55

Öte yandan Türk Şeker A.Ş. 613 geçici işçiyi fabrikaların ihtiyaçlarına göre belirledi. Türkiye'nin ilk şeker fabrikası olan Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası'na  toplam 55 kişi alınacak. Alınacak kişilerin vasıflarıyla ilgili bilgi sahipi olmak ve başvuru yapmak için aşağıdaki linki tıklayınız...

KADROYA BAŞVURMAK VE HANGİ MESLEKLERDE ALIM YAPILDIĞINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN... 

Editör: Ali ARASLI