Özgür Özel, yeni imajıyla Uşak halkını selamlayacak

Son dönemlerde bazı muhalif kalemlerin hedefinde olan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Uşak’a geliyor. Seçimden sonra imajını değiştiren Özgür Özel’in Uşak’a geliş haberini Uşak Belediyesi duyurdu. Özgür Özel, son olarak seçim döneminde Uşak’a gelmişti. 10 Mayıs 2024 Cuma günü saat 16:00’da Uşak’a geleceği duyurulan Özgür Özel’in belediye meydanında vatandaşa hitap edeceği aktarıldı.

Uşak Belediyesi yönetimi, kurumun sosyal medyasından şu paylaşımı yaptırdı:

“Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel Uşak’a geliyor. Halkçı ve eşitlikçi bir yönetime kavuşan Uşak’a “Hayırlı Olsun” demek için Sayın Genel Başkanımızın katılımıyla 10 Mayıs Cuma günü saat 16:00’da düzenleyeceğimiz programa tüm halkımız davetlidir.”

SP’nin Uşak İl Başkanı Ramazan Yavuz Acar oldu SP’nin Uşak İl Başkanı Ramazan Yavuz Acar oldu

Özel, seçim döneminde Uşak İsmetpaşa Caddesi’nde bir miting yapmıştı. Mitingde CHP’nin o dönemdeki Uşak Belediye Başkan adayı Özkan Yalım’ın tanıtımı yapılmıştı. Özel, yerel seçim sürecinde Uşak’ta miting yapan tek genel başkan olmuştu. İYİ Parti’nin o dönemdeki Genel Başkanı Meral Akşener de partisinin iftar yemeğine katılmıştı. Özel, 14 ve 28 Mayıs 2023 seçimlerinin ardından, dönemin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun yerine CHP Genel Başkanı seçilmişti. Özel’in seçilmesinde en büyük desteği İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu vermişti.  

Editör: Ali ARASLI