PUBG MOBILE bu yazı unutulmaz kılmak için müzik, ödüller ve güncellemelerle birlikte festival sezonundan ilham alan bir oyun içi etkinlik başlatıyor. 

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, Air Drop Karnavalı etkinliğini bugün başlatıyor! Bugünden itibaren 20 Ağustos'a kadar oyun içinde çeşitli özel ödüller kazanabileceğiniz festival dünyaca ünlü DJ Alan Walker'ın özel olarak üretilmiş yeni parçasıyla oyunculara unutulmaz bir yaz vaat ediyor.

Oyuncular Erangel, Livik, Nusa ve Sanhok'ta bulunan Serin Ada’yı ziyaret ederek, adanın etrafına dağılmış yeni iki kişilik Ördek Tekneler ile bir araya gelebilir ve ekip olarak dolaşmanın yeni bir yolunu keşfetmek için onları birbirine bağlayabilir! Bu etkinlikte ganimet isteyen oyuncular için Hava Yardımı Karnaval Sandığı’na ulaşmak büyük avantajları da beraberinde getiriyor.

Twitter ücretli oluyor! Facebook ve whatsapp'da aynısı yaşanır mı? Twitter ücretli oluyor! Facebook ve whatsapp'da aynısı yaşanır mı?

Tüm oyunculara ücretsiz sandıklar!
Karnavalın başlangıcında tüm oyun severler kendilerine ait olan sandığı alabilir ve etkinlik boyunca oynayarak Seviye 1'den Seviye 5'e yükseltme şansına sahip olabilirler. Daha yüksek seviyeli bir sandık daha da fazla ödül anlamına geliyor. Her Seviye 5 sandık, kalıcı bir ifade ve oyuncunun seçtiği kalıcı bir efsanevi setin yanı sıra bir sürü başka harika ödül içerecek. Takım kurmak, oyuncuların sandıklarını daha hızlı yükseltmelerine ve takım derecesi korumalarını sağlayacak, böylece arkadaşlarınızla oynamak size büyük avantajları da beraberinde getirecek.

Editör: Ali ARASLI