Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan adayı İnşaat Mühendisi Ramazan Yavuz Acar, Şeref Caddesi esnafını ziyaret etti. Acar, yol ve kaldırımlarla ilgili talepleri dinledi. Acar, “Yol ve kaldırımlardaki arızaları anında giderecek ve yenileyecek bir sistem oluşturacağız” dedi.

Saadet2-1

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan adayı Ramazan Yavuz Acar, Şeref Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Ramazan Yavuz Acar’a İl Başkanı İbrahim Dağgezen ve parti mensupları eşlik etti.

Saadet3

Şeref Caddesi’ndeki işletme sahipleriyle konuşan SP Belediye Başkan Adayı Acar, bölgenin sorunları hakkında bilgi aldı. Şeref Caddesi’nin eski cazibesini yitirmek üzere olduğuna dair geri dönüşler alan Acar, buraya uzun yıllardır yeterli alt ve üstyapı yatırımlarının yapılmadığını belirtti. Şeref Caddesi’nin yol ve kaldırım sorunlarının sürekli devam ettiğini belirten Acar, şöyle söyledi:

Uşak Belediyesi'nin iradesi parayla satılamaz! Kişiye özel imar uygulaması olmamalı! Uşak Belediyesi'nin iradesi parayla satılamaz! Kişiye özel imar uygulaması olmamalı!

Saadet-1

“Şeref Caddesi ilimizin bir dönem çok revaçta olan bölgelerinden biriydi. Fakat son yıllarda beklenen yatırımlar yapılmadı. Burada yaşanan en temel sorunların başında trafik kavşakları, altyapı ve üst yapı noktasındaki yetersizlikler geliyor. Konuştuğumuz çoğu esnafımız kaldırımlarla ilgili şikayetlerini dile getirdiler. Bozulan alanların tamiri veya yenilenmesi çok uzun süreçleri buluyor. Biz göreve geldiğimizde, bozuk yol ve kaldırımlar için daha titiz ve sıkı çalışacağız. İlimizdeki yol ve kaldırım sorunlarını en aza indireceğiz. Şeref Caddesi gibi güzide alanlarımızın da cazibesini yitirmemesi için ışıklandırma ve benzeri hizmetleri yaparak, bu alanların değerini koruyacağız”.  

Saadet1-1

Editör: Ali ARASLI