Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan adayı inşaat mühendisi Ramazan Yavuz Acar, seçim çalışmalarına Uşak Valisi’ni ziyaret ederek başladı. Geçtiğimiz hafta, SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’ndan görevi devralan Ramazan Yavuz Acar, bugün Uşak Valisi Turan Ergün’ü ziyaret etti. SP İl Başkanı İbrahim Dağgezen ve İl Müfettişi Ramazan Eryılmaz’ın eşlik ettiği Ramazan Yavuz Acar, kentte yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Saadet Partisi111

UŞAK'TA MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ HAYATA GEÇECEK

O iddiayı yalanlayan Özkan Yalım: Bana sandalye ile vuracak adam yaşayamaz! O iddiayı yalanlayan Özkan Yalım: Bana sandalye ile vuracak adam yaşayamaz!

Ziyaretin ardından kısa bir değerlendirme yapan Ramazan Yavuz Acar, Uşak’ta Milli Görüş Belediyeciliğini hayata geçireceklerini söyledi.

Acar, şöyle söyledi: “Sayın Valimizi ziyaret ettik ve seçim çalışmalarımıza da başladık. İlimizdeki bütün kurum ve kuruluşlarımızı ziyaret edeceğiz. İlimizin temel sorunlarını biliyoruz ve bu sorunların çözümü için Milli Görüş’ün belediyeciliğinin olması gerektiğini biliyoruz. Vatandaşımıza neler yapacağımızı da bu süreçte anlatacağız. İlimizde daha adil, savurganlıktan uzak ve halka dönük çalışmalar ortaya koyacağız”.

Editör: Ali ARASLI