Eşme-Uşak arasındaki kazanın ardından, Aile ve Sosyal Hizmetler’deki sürgünlerle ilgili şok 'Sendika' iddiası! Eşme-Uşak arasındaki kazanın ardından, Aile ve Sosyal Hizmetler’deki sürgünlerle ilgili şok 'Sendika' iddiası!

Bir dönem Kent Konseyi Başkanlığı yapan ve 2 dönemdir Sarayaltı Mahallesi Muhtarı olan Cemil Cevher, yeniden aday olduğunu açıkladı. Mart 2024 yerel seçimlerinde yeniden Sarayaltı Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu duyuran Cemil Cevher, mahallenin sorunları için tekrar göreve talip olduğunu belirtti. 2 dönemdir Sarayaltı Mahallesi Muhtarlığı yaptığını belirten Cemil Cevher, 7 gün 24 saat esasına göre çalıştığını aktardı. Cevher şu ifadeleri kullandı:

"Cenab-ı Allah'ın takdiri ve mahalle sakinlerimizin teveccühüyle 2 dönemdir görev yapıyoruz. Görev süemiz boyuna, mahalle sakinlerimizin dertlerini kendi derdimiz olarak gördük. Mahalle sakinlerimizin desteğiyle sorunlarımıza çözüm üretmeye çalıştık. Önümüzde bir yerel seçim daha var ve göreve tekrar talibiz. Mahalle sakinlerimizin desteğiyle sorunlara çözüm üretmeye devam edeceğiz. Sarayaltı Mahallesinin sorunlarını ilgili kurum ve kuruluşlara aktaracağız. Sorunların çözümünün takipçisi olacağız". 

Bir 8 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Cenab-ı Allah' เn izni ve sizlerin teveccühüyle iki dönemdir muhtarlık görevini yapmaktayım. Görev süremiz boyunca sizlerden gelen talep, öneri ve şikayetleri ilgili kurum ve kuruluşlara ileterek, mahallemizin sorunlarına çözüm üretmeye çalıştık. 2024 yerel seçimlerinde sizlerin desteği ile yeniden göreve adayım. Mahallemizin sorunlarına sizlerle birlikte, 7 gün 24 saat esasıyla çözüm üretmeye her zaman hazırım. T.C. SARA SAYGILARIMLA Cemil CEVHER EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ LETİNDİR 0532 405 28 73 Her zaman,hep birlikte,Mahallemiz için durmak yok,hizmete devam' görseli olabilir

Editör: Ali ARASLI