Sokak ortasında Kaan Kazgan'la yaptığı kavgayla gündeme gelen Savaş Cebeci, açıklamalar yaptı. Cebeci, orada eli silahlı birinin olduğunu ve buna sinirlediğini belirtti. Cebeci, yumruğu aniden yediğini ve oraya döğüş için gitmediğini ifade etti.

Kızıl Goncalar'ın Cüneydi kimdir veya Mert Yazıcıoğlu kimdir Kızıl Goncalar'ın Cüneydi kimdir veya Mert Yazıcıoğlu kimdir

İşte Savaş Cebeci'nin açıklamaları:

 Biraz kafamı toparlamaya çalıştım ve biliyorsunuz kafama da ağır darbeler aldım.Aslında böyle bir video yapmayı düşünmüyordum ama gelinen noktada bu meselenin fazlasıyla yayıldığını ve şiddetin meşrulaştığını görüyorum. Buna dair söylemem gereken bir şeyler var. O gün sokağın ortasında kavga etmek gibi bir amacım yoktu. Bunu üzerimdeki kumaş pantolandan ve elimde tuttuğumcep telefonundan siz de gördünüz. Amacım ringde dövüşmekti, fakat silahlı ve kalabalık gelmişlerdi. Silahını göstererek postaya koymaya kalkınca sinirlendim. Bu yüzden öfkemi kontrol edemedim ve silahlı çocuğa küfür ettim. Israrla ringe inelim dedim. Orada çıkacak olası bir arbedede silahlar ateş alabilir ve masum insanlar ölebilirdi. Ayrıca yenilecekte olsam, bu sokak ortasında insanların canını riske atarak olmamalıydı. Ringde olmalıydı.

 Yan dönmüştüm ve yere yığıldım ve normal kütlede biri olsam yere yığılıp ölebilirdim. Ben dövüşten ve dayaktan korkmadım. Olsaydım Savaş olmazdım. Yerde kan içindeydim ve oradaki tek yakınım olsan İlyas’a seslendim ve bu saçma dedim. Yerde ben kanlar içindeyken eli sürekli silahta olan yırtık kotluda silah vardı ve karışanı vururum dedi. Galiba İlyas da bundan müdahale etmedi. Orada yalnızdım ve yalnızlığı iliklerime kadar hissettim. Yine de tek başıma ayağa kalktım. Küfür ederek Kağan’ın gitmemesini ve devam etmesini istedim. Küfürler ettim kaçma dedim."

ARTIK SOSYAL MEDYA TERÖRÜNÜN BİR PARÇASI OLMALAYCAĞIM, SİZE SÖZ VERİYORUM

Orada birileri ölebilirdi ve birileri katil olabilirdi. Kendi yapamadıklarını başkaları üzerinden yapanlar için bu saçmalığa değer miydi? Tüm bu olanlardan dolayı ailem, takipçilerim ve kötü örnek olduğum gençlerden özür diliyorum. Artık sosyal medya terörünün bir parçası olmayacağım. Gençleri eğitmeye devam edeceğim. 

AÇIKLAMA VİDEODA

SAVAŞ CEBECİ KİMDİR?

Son günlerde Kaan Kazgan ile yaptığı kavga ile gündeme gelen Savaş Cebeci, kimdir sorusu yoğun bir şekilde soruluyor. Savaş Cebeci'nin ABD'de yaşadığı ve burada fitness hocalığı yaptığı biliniyor. Savaş Cebeci, protein tozlarıyla ilgili olarak Canan Karatay'a yönelik yaptığı videolarla ilk olarak gündeme gelmeye başladı.  

Cebeci bir dönem Sedat Peker'le ilgili de videolar yaptı ve beslenme ve diyet programlarıyla ilgili yaptığı videolarla dikkat çekti.

Editör: Ali ARASLI