İYİ Parti'ten istifa eden ve 14 Mayıs seçimlerinde 3'üncü sıra Uşak Milletvekili adayı olan Tolga Pirinçci, partisindeki her hangi bir yönetici veya üyeyle sorun yaşamadığını, aldığı kararın işlerinin yoğunluğuyla ilgili olduğunu söyledi.

İYİ Parti'de istifa ettiğini doğruluyan Tolga Pirinçci, istifa kararı hakkında kısaca şu  bilgiyi verdi: "İşlerim çok yoğun ve siyasetle ticaret aynı anda yürümüyor. Bu nedenle işlerime odaklanmak için İYİ Parti'den istifa ettim."

tolga

Tolga Pirinçci, "Siyasi partilerden uzak durma ve işime gücüme bakma kararı aldım. Artık ticari hayatıma bakacağım. Uzunca bir süre siyasetten uzak kalmayı düşünüyorum. Uşak Ticaret ve Sanayi Odası'nda da görevim var ve burada da pek siyaset olmaz. Partime küskünlüğüm ve parti yönetimiyle her hangi bir problemim yok. İl Başkanımız Ayşegül Hanım çok da sevdiğim bir insandır ve diğer yöneticiler de aynı şekilde. İnsani bağlarımız her zaman için sürecektir" dedi.

Kudret Yörük’ün savunmasında dikkat çeken Özkan Yalım detayı! Kudret Yörük’ün savunmasında dikkat çeken Özkan Yalım detayı!

tolga1

OBALI: TOLGA BEY'İN PARTİMİZE KATKISI BÜYÜK

Tolga Pirinçci'nin istifa kararını olgunlukla karşıladıklarını belirten İYİ Parti Uşak İl Başkanı Ayşegül Obalı, "Tolga Bey'in partimiz için ortaya koyduğu çalışmalar ortada ve kendisine yaptıklardan dolayı teşekkür ederiz. İşleri çok yoğundu ve ticaret ile siyaset bazen yan yana gitmeyebiliyor. Bu nedenle istifasını anlayışla karşılıyoruz. Her hangi bir sıkıntı yok" diye konuştu. 

Editör: Ali ARASLI