Uşak Türk Telekom Müdürlüğü çalışanları ve aileleri 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle, Göğem Göleti etrafında “Doğayı Koru” sloganı ile çevre temizliği yaptı. Etkinliğe katılan çalışanlar ve aileleri göl etrafında detaylı çöp temizliği yaptılar. Piknik amaçlı göle gelmiş olan bazı vatandaşlar da birer eldiven giyerek çevre temizliğine destek oldular.

Türk Telekom Çöp Toplama2

Etkinliğe katılanlar, temiz havada güzel doğa ile birlikte zaman geçirirken bir yandan da doğayı korumak adına çevre temizliği yaptılar.Katılımcılar, bu denli çöp olmasına şaşırdılar. Çöp kutusu kullanımı konusunda, yeterli özenin gösterilmemesi nedeniyle, etkinliğe katılanlar üzüntü duydu. Telekom çalışanlarınca hem şirket içinde hem de aile çevrelerinde iyilik hareketlerinin yayılması amacıyla benzer faaliyetlerin planlanmaya devam edileceği kaydedildi.

Uşak'ta genç kızın izinsiz görüntüsünü çeken şahıs yargılanacak! İzinsiz çekim yapmanın cezası kaç yıl hapis? Uşak'ta genç kızın izinsiz görüntüsünü çeken şahıs yargılanacak! İzinsiz çekim yapmanın cezası kaç yıl hapis?

Türk Telekom Çöp Toplama1

Editör: Ali ARASLI