Uşak’ta bir süredir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yapan Ekrem Boran, Denizli’ye atandı. Denizli Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü olan Ekrem Boran’ın atama yazısı geldi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Uşak İl Müdürü olarak Zekai İnan’ı atadı. Gümüşhane Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai Boran, yakın bir tarihte göreve başlayacak.

AK Parti Uşak İl Başkanı Yaşar: Türkiye büyük ve güçlü bir devlet AK Parti Uşak İl Başkanı Yaşar: Türkiye büyük ve güçlü bir devlet

ekrem boran-1

Ekrem Boran, Denizli İl Müdürü oldu

Uşak’ta başarılı bir çalışma dönemi geçiren Ekrem Boran, Denizli İl Müdürü olarak atandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan atama kararına göre 2,5 yıldır Uşak’ta görev yapan Boran, Denizli İl Müdürü oldu. Boran’ın önümüzdeki günlerde Denizli Aile Sosyal Hizmetler’de göreve başlayacağı kaydedildi. Boran’ın kısaca özgeçmişi şöyle:

Çalışma hayatına Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü’nde memur olarak başladı. 2006’dan 2015’e kadar İŞKUR Osmaniye İl Müdürlüğü’nde görevlerde bulundu. 2015’te Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı oldu. 2021’de Uşak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atandı. 

zekai inan1

Uşak’ta daha önce din görevlisi olan Zekai İnan, Uşak Müdürü oldu

Ekrem Boran’ın yerine ise Gümüşhane İl Müdürü Zekai İnan atandı. Zekai İnan, daha önce Uşak’ta görev yapmıştı. Çalışma hayatına Uşak SHÇEK’te din görevlisi olarak çalışan Zekai İnan, Uşak İl Müdürü oldu. Daha sonra, bakanlık bünyesinde çalışan Zekai İnan, 2015’te Afyonkarahisar İl Müdür Yardımcılığı yaptı. İnan, 2017’de Afyonkarahisar İl Müdürlüğü görevine getirildi. İnan, 2019 yılından beri Gümüşhane İl Müdürlüğü yapmaktaydı.

UŞAK PORT HABER--

Editör: Ali ARASLI