AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, İl Genel Meclisine adaylık için istifa etti. AK Parti'de 20 Şubat öncesinde adaylar belli olmaya devam ediyor. Adaylardan biri de AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar oldu. Bayar'ın seçimlerden sonra İl Genel Meclisi Başkanı adayı olması bekleniyor. 

Mevcut İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir'in de Belediye Meclis Üyesi olması üzerinde duruluyor. Mehmet Bayar, istifa kararını şöyle duyurdu:

"2017’den itibaren 7 yıldır büyük bir onurla ve gururla yürütmüş olduğum Ak Parti Uşak Merkez İlçe Başkanlığı görevimi Genel Merkez’imizle yaptığımız istişareler sonucu İl Genel Meclisi adaylığı için bırakmış bulunuyorum.

Bugüne kadar birlikte görev yaptığım tüm Başkanlarıma ve Vekillerime, tüm teşkilatımıza ve özellikle de Merkez İlçe Teşkilatıma sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı iletiyorum…

Uşak CHP'de Kadın Kolları seçiminde defalarca kavga çıktı! Güç savaşı gerçek savaşa döndü! Uşak CHP'de Kadın Kolları seçiminde defalarca kavga çıktı! Güç savaşı gerçek savaşa döndü!

Uşak halkından ve teşkilatımızdan çıkmış olduğumuz bu yolda desteklerini bekliyor, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum".

Editör: Ali ARASLI