Uşak Belediye Başkan Yardımcısı olan kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Opr. Dr. Akif Şanlı, hasta bakımına devam ediyor. Akif Şanlı’nın hekimliğe devam ettiği ve hasta bakımına saat 13:00 ile 17:00 arasında sürdürdüğü öğrenildi. Akif Şanlı’nın faaliyet gösterdiği Özel Öztan Hastanesi yetkilileri, hasta bakımının bu saatler arasında yapıldığı ve buna göre randevu oluşturulabileceğini bildirdi. Akif Şanlı, 31 Mart 2024 günü yapılan yerel seçimlerde, CHP’li Özkan Yalım’ın kontenjan listesinden Uşak Belediye Meclisine girdi ve aynı zamanda belediye başkan yardımcılığı görevini üstlendi.  Söz konusu durumun sebebi olarak, Akif Şanlı’nın yoğun hasta potansiyeli ve mesleki anlamdaki donanımının yüksek olması gösteriliyor.

Akifff Şanlııı

HEM İDARİ GÖREV ALIP, HEM DE HASTA BAKAN DOKTORLAR VAR!

Uşak Özel Öztan Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak hekimlik faaliyetlerini sürdüren Opr. Dr. Akif Şanlı, kentte uzunca bir süredir görev yapıyor. Akif Şanlı’nın hem hasta bakıp, hem de belediyede görev alması, bazı kesimlerce ayrıca bir eleştiri konusu da oldu. Akif Şanlı gibi hem idari görev alıp hem de hasta bakan doktorlar daha önce Uşak’ta faaliyet gösterdi. Bunun en somut örneği, bir süre önce başka bir göreve atanan önceki İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Mehmet Akdağ’dı. Akdağ, haftanın belli günlerinde Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kendi uzmanlık alanında hasta bakıyordu.

Aki̇f Şanli11

Gıdı sarkması neden olur? Gıdı sarkması nasıl önlenir? Gıdı sarkması neden olur? Gıdı sarkması nasıl önlenir?

AKİF ŞANLI, BAŞKAN VEKİLİ OLARAK GÖREV YAPTI

Öte yandan Uşak Belediye Başkan Yardımcısı ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Akif Şanlı, Uşak Belediye Başkan Vekilliği yaptı. Akif Şanlı, belediyeye tebrik ve talepler için gelen vatandaşı ağırladı. Şanlı, ziyarete gelen vatandaşlarla hatıra fotoğrafları çekildi. 

Editör: Ali ARASLI