Geçtiğimiz ay yapılan borçların yeniden yapılandırılması kapsamında, Uşak Belediyesi de alacaklarını belli taksitlere böldü ve vatandaşa bu noktada bazı kolaylıklar sağlandı.

Adil Özdemir: Ramazan Bayramı'nın mağdur ve mazlumların kurtuluşuna vesile olmasını diliyoruz Adil Özdemir: Ramazan Bayramı'nın mağdur ve mazlumların kurtuluşuna vesile olmasını diliyoruz

Uşak Belediyesi, borçların taksitleri olan son ödeme gününü hatırlatmak için önemli bir uyarı yaptı. Yapılan uyarıda, "7440 sayılı yapılandırma kanuna göre belediyemize olan borçlarını yapılandırmış vatandaşlarımızın; peşin, 1. ve 2. taksitlerin son ödeme tarihi 31 Temmuz 2023 Pazartesi günüdür.

Kanun gereği vadesinde ödeme yapmayan veya eksik ödeme yapan vatandaşlarımızın yapılandırmasının bozulacağını önemle hatırlatmak isteriz.

Yapılandırma ödeme işlemlerinizi belediyemize ait https://webportal.usak.bel.tr web sitemiz üzerinden online olarak veya belediye binamız içerisinde bulunan veznelerden bizzat yapabilirsiniz" ifadesi yer aldı. 

Editör: Ali ARASLI